Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van ez az "addig érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Hogy van ez az "addig érdekes míg meg nem kapom" mentalitás?

Figyelt kérdés

miért élnek sokan ezzel a gondolkodásmóddal?

vagy az ilyenek azzal jönnek össze akivel akarnak?


2011. okt. 5. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem még az evolúcióból származik.
2011. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Walk With Me ***** válasza:
100%
Kihívás, egónövelés. "Háh, megvolt, elájult tőlem. Következő!"
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nagyon érdekes, hogy a mai világba inkább az egó növelése az ami élteti az embereket. és olyan dolgokat tesznek amiktől nőhet az egójuk ,nem pedig tesznek dolgokat és mellékesen növeli az önbizalmuk..

rossz helyre/korba születtem

2011. okt. 5. 22:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. :P
2011. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 napietus ***** válasza:
100%

nézd ez olyan, mint a vadászat. persze ezek a kapcsolatok ha létre is jönnek, sose komolyak. én mondjuk úgy voltam vele lánykoromban, hogy az sem érdekelt hogy megkapjam. csak addig volt izgi, amíg azt éreztem, hogy "most már lehetne, ha akarnám". és mindezt úgy, hogy SOSEM nyomultam nyíltan. izgalmas, kellemes inspiráló JÁTÉK. nem több.


29/N

2011. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

aha értelek. ugyanakkor én teljesen máshogy gondolom ,mióta az eszemet tudom ,sosem éreztem jól magam egyedül ,eleinte barátok , de aztán jöttek a csajok, és rájöttem hogy sokkal jobb egy velem ellenkező neművel értelmes beszélgetéseket folytatni..


de azt látom hogy a mai korosztály az mindent lesz.r, többek között ezt is. ha nem jön össze nincs gond, annyira nem kell senki inkább megyek partyzni.. lehet bennem van a hiba de én teljesen másképp gondolkodom:\

2011. okt. 5. 22:59
 7/19 napietus ***** válasza:

mindkét hozzáállásban van igazság. Neked abban van igazad, hogy "nem jó az embernek egyedül". de ez más, ez a kapcsolatokról szó, jelenlegi téma pedig a hódítás.


a másik oldalnak viszont abban van igaza, hogy felesleges tizenévesen rágni magatokat, ha valami nem jön össze. ahogy mamám mondta: "fiú és busz után sose fuss, mindig jön a következő". nem lehet mindig nyerni. erre csak Kincsem volt képes, neveztek is el róla lóverseny pályát :D

2011. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nehezen kezelem a kudarcot ,de igazad van:)
2011. okt. 5. 23:06
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, mint egy előző hozzászóló. Ez JÁTÉK. Felkelteni az érdeklődését, érezni azt, hogy lehetne, ha akarnám, de itt stop. És ettől függetlenül lehet normális kapcsolatod, nekem is van. Igazából én eddig valahogy mindig 2 kategóriába soroltam a fiúkat. Volt, akivel el tudtam volna képzelni, hogy valami is legyen, és voltak, akiknél inkább ez a skalpvadászat ment, hogy érdeklődjön és ott vége. Ha ketté tudod ezt választani és képes vagy egy emberrel normális kapcsolatot kialakítani, amiben hűséges tudsz maradni, akkor ezzel nincsen gond.
2011. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

de mire jó az nekem ha megállok ott hogy érdeklődik ,és ha akarnám menne...jah értem.hogy ne érjen csalódás.


szívem szerint összejönnék vele, és ahogy nézni tud rám:O.. az eszem meg azt mondja hogy úgyis csak egy jó nagy csalódás lenne már amennyire ismerem a csajt..

2011. okt. 6. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!