Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Csendesebb lány jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csendesebb lány jön be nektek vagy az igazi plázacica stílus?

Figyelt kérdés

Úgy értem olyan lányt bírtok jobban aki csendes, rendes csaj,jól tanul,barátkozós vagy inkább a csinibabákra buktok, akik (tisztelet a kivételnek)napjainkban nem értenek máshoz csak a pénzköltéshez , pasizáshoz, bevállalósabbak?


Egyik típus sem baj ha nektek az tetszik, de írjatok komot h miért jön be, és kort légyszi:)


köszi:)


2011. júl. 16. 17:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
jó sok válasz jött, köszi, személy szerint ha fiú lennék én is a belsőt nézném, persze mikor először meglátnám szimpinek kellene h legyen, és kinek mi a szép ugye,ami az egyiknek ronda a másiknak szép. Nekem fiúknál is inkább a belső számít, nem számít ha nem olyan sármos, vagy nem izmos, a belsőt nézem az értékesebb nekem:)Nem számít mit mondana a baráti kör, h "ronda", a rondaság nem abban rejlik ha van pár pattanásod, nem vagy macsó, vagy nem vagy gyúrós típus. Írhattok még köszi:)
2011. júl. 16. 18:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, te melyik típusba tartozol?:)
2011. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Inkább az első, azért is kérdeztem direkt h kinek melyik típus jön be. :D Én nem vagyok túl csinos, de ápolt vagyok, és kinek m ia szép ugye...jól tanulok, és rendes vagyok..de nem ítélem el azokat akik nagyon jól néznek ki ugyanakkor nagy szívük van, inkább az igazi bombanőket, kis naiv, butuskákat , pénzköltő macákat ítélem el ha érted mire célzok.;)
2011. júl. 16. 19:57
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Igen, értem mire célzol...Igazából én sem az ilyen túlsminkelt cicababákat szeretem, akiken kb minden mű. Én az oylan lányokat szeretem, akik kedvesek, érettek, lehet velük beszélgetni mindenről, viszont viccelődni is néha, odaadóak, azért legyenek csinosak is (számomra legalábbis, mindenkinek más tetszik)...és ennyi. De volt nálam olyan is, hogy külsőre először kicsit sem tetszett egy lány, aztána hogy megismertem hirtelen azon kaptam magam, hogy ő a legszebb lány a világon számomra...szóval a belső igenis megváltoztathatja azt, ha nem annyira jön be egy lány külsőre;)



18/F

2011. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
sztem is:)én is sokszor csalódtam kellemeset arról akiról "rosszat hittem" de voltak igazi csalódások is azokról akikről soha nem is gondoltam volna
2011. júl. 17. 13:31
 16/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok



Nekem mondjuk abból több volt, hogy valakiről első ránézésre jó dolgokat gondoltam, és kiderült, hogy milyen embert valójában....

2011. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Van olyan is igen, és nem ritka olyan emberben sem csalódni aki igen közel áll hozzád, jobb a kellemes csalódás.
2011. júl. 18. 21:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen:D Bár abból nekem kevés volt. Bennem viszont sokan csalódtak már kellemesen:D
2011. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Külső megfog, belső megtart! Én ezt az elvet vallom.:)
2012. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
84%

Egyim sem.Nekem a vagány csajok jönnek be.Legyen humora(ez a legfontosabb) legyen inteligens,de legyen tartása,és áljon ki magáért(akár fizikailag is).

Külsőre pedig emelkedjen ki a tömegből öltözködésileg.A személyes ideálom egy vörös/szőke (természetes) kékszemű,nálam egy fél fejjel alacsonyabb,átlag testalkatú csaj slikpnotos pulcsiban,feszülős naciban és acélbetétesben :D

2013. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!