Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Milyenek a tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Milyenek a tulajdonságaim miért nincs barátom ilyen szar vagyok mibe kéne változni?

Figyelt kérdés
Érzékeny vagyok,alkalmazkodó de rohad*t kiszámíthatatlan.Imádom a barátaim,a családom a mindenem..:)szeszélyes,de hangulatingadozós,Utálok rendet rakni de nagyon!!Szeretek főzni,néha feltűnési viszketegség jön rám,máskor meg elbújok.Néha beszélhetnékem van és akkor egésznap nyomom.Máskor meg egésznap csöndbe vagyok.:/ szeretem a gyerekeket nagyon!!!:))) szeretek bújni,igénylem a törődést.Mikor megismerek valakit az elején tartom a 2 lépés távolságot de miután jobban megismertem nagyon jól elvagyok.Hamar illeszkedek társaságba..:) Hát kb ennyi.Külsőre:163cm 55 kg barnaa félhosszú haj,barna szem és (nem csúnya arc...állítólag.)
2011. júl. 16. 18:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam hogy iszonyatosan hiú vagyok.Nagyon igényes,és ez sokszor zavarja a körülöttem lévőket!:/ (nem öltözök ribancosan még mielőtt félreértenétek..:D rendesen divatosan.)
2011. júl. 16. 18:59
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiegyensúlyozottság, az kell neked.
2011. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként lehet attól hogy az elején tartod a 2 lépés távot. Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni.

2011. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De na ezt nem úgy értem hogy meg sem szólalok beszélgetek jól elvagyok mindenkivel csak bízni nem bízok benne az elején így értettem a 2 lépés táv-ot
2011. júl. 16. 19:05
 5/18 A kérdező kommentje:
18 leszek
2011. júl. 16. 19:05
 6/18 anonim ***** válasza:
próbálj meg belül rendet tartani, nyugodt, kiegyensúlyozott élet, meditáció is bele fér.. amúgy java részt én is ilyen vagyok, ilyen pörgős, meg össze-vissza. de mindent csak nyugodtan, és megfontoltan kell csinálni, és akkor a többi ember is úgy lát majd téged, nem úgy mint egy fiúra aki "teszi-veszi magát, és össze-vissza, és nem bír az érzéseivel" remélem érthető voltam :\ :)
2011. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
passz. rosszkor vagy rossz helyen.
2011. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bezzeg nekem nem válaszolsz... Jól van, megjegyeztem:P
2011. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
neked mi a bajod utolsó??
2011. júl. 16. 20:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Tudod te azt hercegnő:P:D
2011. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!