Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom ma "finoman" megemlite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom ma "finoman" megemlitette, hogy mennyi mindent megtesz a kedvemert, ez jogos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ugyertem en soha semmit nem hanytam fel, barmit megtettem neki. Nem komoly beszelgetes volt, csak viccesen az orrom ala dorgolte...nagyon rosszul esett, es probaltam elmondani, hogy ezzel mi a bajom (hogy szerintem egy kapcsolatban nincsen ilyen hogy Te kedved, En kedvem, es nem mind szamolgatjuk, hogy ki mennyit tett meg a masikert)...nem nagyon ertette, es nem is szolt hozza a temahoz. Engem nagyon bant, mert tobb mint masfel eve vagyunk egyutt, es szerintem nem jelent jot, ha kedjuk szamolgatni, hogy ki-kiert mennyi mindent tett meg...(amugy nem erezheti azt, hogy en nem teszek meg neki sokmindent, azt mondta nem is erzi ezt)...Ez engem nagyon bant, szeretem ot, de...ugy valami megvaltozott most...megkertem hogy ezentul a "kedvemert" ne csinaljon semmit, mert nem akarom hallani, hogy miattam csinalta...azt is mondtam, hogy "miattam" aztan bocsantot se kerjen, igazan nem kell a "kedvemert"...szo nelkul mentem be, epp koszontem. Jogosan erzem magam megsertve?

19. eves lany


2009. ápr. 1. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Arról is sugárzik az őszinte tisztelet,h minden nő csak pasiként emlegeti a "párját"
2009. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
en nem emlegettem "pasim"-kent mar elnezest...
2009. ápr. 4. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!