Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek az ember érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az ember érzései? Hogyan lehet magammal ezt tisztázni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szerettem, de elhagytam mert még fiatal voltam nagyon,utána jártunk de ő hagyott el egy lány miatt. Megint összejöttünk. Sokáig zavart hogy akkoriban elhagyott, de túltettem magam a dolgon. Most egymás élete vagyunk a fiúval. Meghalnánk egymásért, imádjuk egymást örökre. De én olyan idegeskedő lettem, feszült, és rajta töltöm ki, megváltoztam, már nem vagyok olyan mint rég. Nemtudok változni, ezért szünetet tartok most vele. És egy barátommal csókolóztam,nagyon jól érztem magam vele. Annak ellenére hogy a barátomat akarom örökre és senki mást, mégis olyan jó lenni ezzel a fiúval, boldog vagyok mellete és nem idegeskedem, felvidít:)Vele nemtudom elképzelni az életem mivel nekem a barátom a tökéletes. 2 pasival csak nem lehetek de olyan jó ez így most. Éreztél már ilyet hogy mással is jó lenned nem csak a pasiddal? Nem érzem hogy becsapnám a barátom, mert szünetet tartok most vele. Ebben az évben akarja a kezem megkérni, de én úgy megilyedek ettől. Nekem előbb változnom kell hogy ne legyek ingerlékeny!!!
2011. júl. 17. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sprotolj, meditálj, keress valami hobbit vagy szexeljetek. Wai Lana jóga dvdit ajánlom.
2011. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarod, igenis meg tudsz változni, hidd el! Mi, nők sokan észrevettük már, hogy hirtelen feszültebbek, ingerlékenyebbek lettünk. Fogalmam sincs, hogy ez minek a következménye. Ha viszont szereted őt, akkor elhatározod magad, és úgy meg tudsz változni...és akkor akármilyen jó is mással lenni, nála dobod le a vasmacskát...csak nála
2011. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehát még csak 22 vagyok. Kössem le az életem? Félek ha megkérik a kezem és persze igent mondok akkor utána már nem bulizhatok és flörtölhetek:) Ez van. Ilyen forrróvérü vagyok. Viszont sose csalnám meg a barátom. Rég együtt vagyok vele, de ugy érzem ha a másik fiura gondolok akkor dobog a szivem,remeg a lábam...
2011. júl. 17. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne sértődj meg, de szerintem ha így vélekedsz a házasságról, akkor nem is vagy elég érett hozzá...
2011. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2011. júl. 19. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azért félsz tőle, mert még akarod élni a bulis életed, akkor nem vagy készen rá...
2011. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!