Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak azzal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak azzal, aki nagyon szeret, de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz vele szakitani? Amugy sehogysem szakithatsz vele ugy hogy ne bántsd meg. Mond el neki hogy miért szakitasz, miért érzed ugy hogy nem megy már eza kapcsolat. A párodnak muszály lesz ezt megértenie, és ha szeret elis fogadja.
2008. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Legyél őszinte és kíméletlen, csak így tudsz neki jót tenni, lehet 1x rossz lesz, de hosszú távon hidd el jó
2008. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Úgy nem tudsz szakítani, hogy ne bántsd meg, ha ő szeret.
2008. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

megbántás nélkül nem fog menni:

légy egyenes és korrekt. ne kertelj , de légy tapintatos.

2008. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

"Legyél őszinte és kíméletlen, csak így tudsz neki jót tenni, lehet 1x rossz lesz, de hosszú távon hidd el jó"


Huhú ez mekkora arany igazság, te jó isten! Engem anno úgy bántottak meg a legjobban, hogy hülyének akartak nézni. Ahogy felettem is írták, legyél kíméletlenül őszinte! Mindegy, hogy mennyire kínos/kényes, muszáj! Hosszú távon nagyon is kifizetődő..

2008. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szija!!A megbantas az elkerulhetetlen,de az hogy boldogtalan legy orok eletedben,csupan azert mert sajnalod a masikat azt meg elkerulheted
2008. nov. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia(sztok)!

Csak kiegészíteni tudom az előttem szólókat. A megbántás/megbántódás teljesen szubjektív dolog. Hiába nem akarod megbántani, ő lehet, sőt, ha szeret, akkor valószínű is, hogy szomorú lesz. De nem biztos, hogy megbántódik! Ja igen, és ha tényleg jót akarsz neki, akkor a szakítás után se találkozzatok (mármint külön, kettesben ne!), mert ez is rossz lesz neki.

Sok erőt kívánok Neked is, Neki is!

2008. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha részemről már a vonzalom,a tűz végleg kialudna,és a párom még mindig ragaszkodna hozzám,én biztos a legkorrektebb módon pattintanám le. Ami nálam nem korrekt,az a telefonos, sms-es, illetve az angolos távozás módszerek. Ez egy olyan dolog,hogy személyesen korrekt megtenni. Én leültetném magam mellé,fognám a kezét,és elmesélném neki hogy mi a nagy helyzet.Ezután meg modnám neki,hogy most elhagylak,adnék neki egy búcsúpuszit,aztán azt mondanám neki,hogy még igényt tartok a barátságára,de szerelmes már nem vagyok. Meg kell hogy értse,egy életünk van, ha úgy adódik tovább kell lépni.
2010. szept. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Utolsónak: én nagyon gyűlölném ha a párom (akit én még szeretnék) így szakítana velem... kézfogás, "most elhagylak", meg "legyünk barátok", búcsúpuszi... pfff. Szerintem ez nem korrekt, hanem genyó mód.
2010. szept. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!