Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a pasim legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pasim legjobb haverjába mit tegyek? Help

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szeress ki belőle, ha nem akarsz kicseszni a pasiddal. Ha igen, dobd a pasid, és valld be a legjobb barátjának hogy szereted és őt akarod. Ha ő valóban a pasid legjobb barátja, azt mondja majd neked (még akkor is ha tetszel neki):"Felejtsd el! Hogy képzeled ezt?" És ribancnak fog nevezni. Ezután egymagad maradsz, és egyik fiút sem kaphatod meg.


Ha nem a legjobb barátja,és tetszel neki, összejöttök. A pasid legjobb barátja már nem lesz barátja a pasidnak. Szegény pasid marad egyedül. Neked meg valószínűleg lelkiismeret furdalásod lesz, hogy így kib*sztál vele, és nem leszel boldog a másik fiúval. (A lelkiismeret furdalást arra alapozom, hogy feltetted ezt a kérdést, tehát már most bánt valamennyire a dolog.)


Szóval felejtsd el a pasid legjobb barátját, mert fiúknál alap, hogy nem járunk a barátunk VOLT csajával, nemhogy a jelen csajával.

2009. júl. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Várj. Majd elfelejted. Lehethogy csak egy fellángolás. Nincs sok esélye, hogy össze tudsz jönni a haverjával.

1.: A legjobb haver nem véletlen legjobb haver. Nem valószínű, hogy járna a legjobb haverja csajával - mégha előtte dobnád is a pasidat.

2.: Nem is biztos, hogy Te érdekled a havert.

3.: Ne akarj pi*sa lenni.:)

Szóval várj, szerintem ez el fog múlni. Addig is próbálj minnél ritkábban összefutni a haverjával.

2009. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Öhm ö is összejönne velem és hog yne fussak vele össze amikor a szomszédban lakik költözzek el ?
2009. júl. 21. 01:01
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

ez már gáz:D mondta is, hogy összejönne veled?

akkor hagyd el a barátodat, és járj vele. ennyi.

2009. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha beleszerettél másba, akkor nem írnám azt, hogy hagyd és járj tovább a barátoddal, hiszen már nem Őt szereted. Ami korrekt lenne ebben az esetben, beszél a barátoddal és őszintén mond el neki, hogy beleszerettél abba a fiúba és szeretnéd lezárni a kapcsolatot, mert nem szeretnél kettős játékot játszani. Előfordul ilyesmi, a szív időnként megmagyarázhatatlan dolgokat tud produkálni, de szerintem másba csak akkor tudunk beleszeretni, ha a meglévő kapcsolatban már elmúltak az érzelmek. Ha én szeretek valakit, akkor biztos, hogy nem szeretek másba. Az, hogy ez éppen a legjobb barát... az érzelmeket nem mindig lehet kordában tartani. Szóval mindenképpen azt ajánlom, hogy gondold át, ha tényleg beleszerettél és már nem látsz reményt a jelenlegi kapcsolatos helyrehozatalára, akkor szakíts a pároddal és csak utána menj bele másik kapcsolatba.
2009. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hmm... azt cáfolnám, hogy a legjobb haver nem moccan rá a haverja nőjére... exemmel 2 és fél évig voltunk együtt, majd mikor kiderült h szakitottunk a legjobb haverjától elkezdve jöttek a haverok...:D

De ha még együtt vagy a sráccal akkor mérlegeldd , hogy mért is szerethettél vajon bele a legjobb haverjába...Valószinű sokat vagytok egy társaságban.

Elkell döntened mennyire komoly a szándékod a barátoddal.

Megkérdezhetem mennyi idős vagy? És a barátod?

2009. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

17 L

21F

2009. júl. 21. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindketten fiatalok vagytok még...és ilyenkor kell lépned ha tényleg szerelmes vagy abba a másik fiúba.

Hidd el, jártam én is ebben a cipőben, és tudom h nem épp a legkellemesebb helyzet. Én a barátomat választottam, és 4 éve vagyunk együtt. Persze eljátszok néha a gondolattal, h mi lett volna ha akkor másképpen döntök...de nem bántam meg.

Ha nem vagy észbontóan szerelmes, akkor a józanészre halgass! Vagy a biztonságos kapcsolat, vagy a kaland, amiből akármi is kialakulhat még!

2009. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!