Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány aranyosnak nevez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány aranyosnak nevez egy fiút, akkor max barátság lehet belőle?

Figyelt kérdés
Csak fiúk/férfiak válaszoljanak, ha kérhetem!
2011. júl. 18. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, attól még lehet férfi is a fiúból.
2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb valószínűsége. Még azért gondolom nincs eldöntve vagy igen? Randira hívtad? Lehet még párkapcsolat, de akkor ne maradj sokáig aranyos, mert végleg barátság lesz.
2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Vree ***** válasza:

Nem, a lányok szeretik az aranyos dolgokat.


Én a helyedben figyelnék a kontextusra:

"Jaj Pali nagyon aranyos vagy, hogy pont engem hívsz az évzáró buliba, de nekem most mennem kell a Dórival a hajamat daueroltatni, de köszi és aranyos vagy" - valószínűleg nem

"Ez a Pali egy tök aranyos srác, és olyan araqnyos ebben a nyári ruciban" - valószínűleg igen

2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem konkrét lányról van szó, csak ezen vitatkozunk egy csaj haverommal, azért írtam ki :D
2011. júl. 18. 11:39
 5/16 anonim ***** válasza:
kutyámnak is szoktam mondani, h milyen aranyos. akkor csak barátok vagyunk, semmi más? : D
2011. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de azért válaszolok mert nem értem az összefüggést.

Attól hogy azt mondom aranyos egy srác miért ne lehetne több mint barát? Hiszen ha aranyos akkor az jó, pozitív dolog, jó esetben egy nő nem a bunkó nagymenőket szereti, hanem az aranyos srácokat.

Én például senkinek nem mondom hogy "aranyos vagy", csakis a páromnak. Barátoknak, haveroknak nem mondok ilyet.

2011. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, h az aranyos nálatok vhol férfiatlant is jelent, az pedig egy párkapcsolatra kizáró ok.
2011. júl. 18. 12:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem, én azokra szoktam mondani kifejezetten, akik tetszenek. De szerintem ez emberfüggő, meg szituációtól is függ, hogy mikor és kinek mondja.

Bocs, én amúgy nő vagyok, de nem látom értelmét miért férfiak válaszát várod egy olyan kérdésre amit azért nők inkább meg tudnak válaszolni...

2011. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert a nőknél az ilyesmi gyakran tudat alatt zajlik, a férfiak meg tapasztalatok alapján rájöhetnek :)
2011. júl. 18. 13:17
 10/16 anonim ***** válasza:
attól függ. ha a hátad mögött nevez kedvesnek az nem jó, akkor a jópasi kifejezés az aminek örülhetnél.
2011. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!