Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék a fiam életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a fiam életéből eltávolítani egy cigány lányt, aki cseppet sem megbízható?

Figyelt kérdés
Elegem van. Még otthon lakik a fiam, de nyáron összejött ezzel a lánnyal. Egész nyarat ott töltötte nálunk, szinte odaköltözött. A fiam egy másik lányt akart vele piszkálni, akit tudom még mindig szeret. De később kiderült a lány cigány (mármint akivel nyáron jött össze), a fiam amúgy rasszista. Teljesen behülyítette a fiamat és már csak azért is vele marad, mert ellenzem (ez nem szerelem):( Sajnos nem tudom megvárni még szakít vele, tudom nem lesz hosszú kapcsolat. A lány végez a sulival, tuti kitalál valamit, hogy a fiam maradjon vele (mondjuk egy baba). Tennem kell valamit, de olyan valamit, amire a fiam nem jön rá. Telefon, internet kilőve. Más ötlet? A fiam nagyon büszke és nem enged, pedig nem szerelmes (szerencsére). Jobb ha a lányról nem is mesélek, miket tudtam meg a múltjáról is... Össze-vissza hazudozik, de a fiam nem hisz nekem, valami "külső" segítség kell, de nagyon gyorsan. 4 hetem maradt, hogy szétszedjem őket. Az exbarátnő hajlandó segíteni, ő is szereti a fiam, de fiatalok voltak és hülyék, de legalább a lány beismeri, de a fiamnak ennél több idő kell:( Már kezdték újra, de én bekavartam (félreértés történt), most teljesen jó a viszonyom a régi lánnyal és helyre akarom hozni a hibámat, részben benne van a kezem, hogy a mostani lánnyal van (sajnos nem tudtam ki ez a lány). A régi lányt akarom a fiam mellé, ezt a k*rvát meg leakarom építeni. Segítsetek kérlek! Egy kétségbeesett anya:(
2009. ápr. 2. 15:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Aki összefekszik mindenkivel azt szimplán hogy nevezik?
2009. ápr. 3. 23:51
 22/31 anonim ***** válasza:
25%
Bár mindenkinek ilyen anyja lenne, kevésbé elfajult társadalomban élnénk. Ha rasszista a fiad, bizonyítsd be neki, hogy cigány a lány. Ha tényleg az, akkor ez nem lehet nehéz.
2009. ápr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként meg ki a rosseb nem xarja le, hogy rasszista vagy-e, vagy sem, itt baromira nem erről van szó. Hanem hogy egy alja szemét tetű vagy, aki kavarja a szart a fia életében, eldönti, hogy az ő pici mucuskája kivel legyen - holott ehhez az ég egy adta világon semmi joga. Szívből kívánom, hogy ne sikerüljön neked.


Amúgy csináld nyugodtan, majd meggyűlöl a fiad, és ha lesz, az unokád is. Így járt az én nagyanyám is, egy kutakodós kavarós vén boszorkány, és már senki nem áll vele szóba, most meg persze sír a szája, hogy egyedül maradt. Megérdemelnéd, hogy veled is ez történjen. Ha ki lehetne deríteni, hogy ki vagy, biztosan szólnék a fiadnak.

2009. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

"Csak az én fiam ne legyen cigánnyal, főleg ne ilyen KAVARÓSSAL"


Azt a rohadt, benned aztán van önkritika, mit ne mondjak.

2009. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
60%
És ha a fiad előtt mindenkivel összefeküdt, (mennyi az a mindenki, 3, 4 ember??) akkor mi van? Beteg? Nem? Most hűséges? Igen? Akkor közöd? Mindenkinek lehetnek bolond időszakai az életben, mert miért ne, ha nem veszélyes meg másokra káros? Ez legyen a legnagyobb hibája.
2009. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Most sem hűséges... Ezt a fiammal hogy értessem meg? Az ezelőtti lánnyal hosszútávra tervezett, így szakított vele, mert én nem szerettem a lányt. Most nem hagyja ott a lányt, mert vele nem tervez esküvőt, gyereket, mint a másikkal. Kikérdeztem a fiam, onnan tudom. A lány már mindenkinek azt mondogatja, hogy megfogja fogni a fiamat, mégis mire gondoljak? A lánynak csak azért kell a fiam, mert egy elismert ember gyereke. Nem tudom ti mégis mit tennétek a helyembe:(
2009. ápr. 4. 11:24
 27/31 anonim ***** válasza:
80%
Békén hagynánk. Felnőtt ember, nincs szüksége anyuci szoknyájára.
2009. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan.

Már azon sem csodálkoznék, ha benyögnéd, hogy poloskát szereltettél a telójába és keyloggert raktál a gépére.

Komolyan mindenre képes vagy?

Kikérdezted a fiad? És ez milyen dolog?

Felnőtt ember, szakadj már le róla.

2009. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége kedves kérdező?:)
2018. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
XDDD
2021. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!