Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék a fiam életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a fiam életéből eltávolítani egy cigány lányt, aki cseppet sem megbízható?

Figyelt kérdés
Elegem van. Még otthon lakik a fiam, de nyáron összejött ezzel a lánnyal. Egész nyarat ott töltötte nálunk, szinte odaköltözött. A fiam egy másik lányt akart vele piszkálni, akit tudom még mindig szeret. De később kiderült a lány cigány (mármint akivel nyáron jött össze), a fiam amúgy rasszista. Teljesen behülyítette a fiamat és már csak azért is vele marad, mert ellenzem (ez nem szerelem):( Sajnos nem tudom megvárni még szakít vele, tudom nem lesz hosszú kapcsolat. A lány végez a sulival, tuti kitalál valamit, hogy a fiam maradjon vele (mondjuk egy baba). Tennem kell valamit, de olyan valamit, amire a fiam nem jön rá. Telefon, internet kilőve. Más ötlet? A fiam nagyon büszke és nem enged, pedig nem szerelmes (szerencsére). Jobb ha a lányról nem is mesélek, miket tudtam meg a múltjáról is... Össze-vissza hazudozik, de a fiam nem hisz nekem, valami "külső" segítség kell, de nagyon gyorsan. 4 hetem maradt, hogy szétszedjem őket. Az exbarátnő hajlandó segíteni, ő is szereti a fiam, de fiatalok voltak és hülyék, de legalább a lány beismeri, de a fiamnak ennél több idő kell:( Már kezdték újra, de én bekavartam (félreértés történt), most teljesen jó a viszonyom a régi lánnyal és helyre akarom hozni a hibámat, részben benne van a kezem, hogy a mostani lánnyal van (sajnos nem tudtam ki ez a lány). A régi lányt akarom a fiam mellé, ezt a k*rvát meg leakarom építeni. Segítsetek kérlek! Egy kétségbeesett anya:(
2009. ápr. 2. 15:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%

Én nem járnék soha roma csajjal, de anyámmal sem állnék szóba, ha ilyen lenne, mint Te. Még félreértésből se szólj bele az életébe. Mégis, hogy jössz Te ahhoz, hogy irányítsd az érzelmeit, még akkoris ha félreértés történt...kicsit minden lében kanál Nő lehetsz, ami anyának nem pont jó, figyeld meg a sok kavarás visszaüt majd öregebb korodban, amikor szükséged lesz a fiadra. Az egy dolog, hogy te kit akarsz a fiad mellé, de ha a fiad nem ezt akarja, bele sem tudsz szólni, csak magad ellen fordítod. Ha a fiad ezt szeretné ezt fogja tenni. Olyna nicns hogy valaki csak azért van egy lánnyal (főleg romával) hogy ellentmondjon az anyjával, vagy mert épp nicns senki más, akkor inkabb nem járna vele. Lehet szereti, akkor meg ha szép szóval nem megy, nincs mit tenni. Szerintem ne kavargass a háta mögött épp elég gondot okoztál már neki (magadnak is sztem), majd szepen elhidegül tőled, éld a saját életedet ne másét.

Huu, dejó hogy nekem nem ilyen anyám :D !


22/f

2009. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%

Gondolkodj! Egyszer már beleszóltál, rosszul sült el...most mégegyszer bele akarsz szólni?? NE TEDD

Nehéz lehet elhinni, de még rosszabb lesz. Ha megtudnám, hogy anyám ilyet tett velem, nem állnék vele szóba 10 évig, pedig szeretem. De ő nem is tenne ilyet, na mindegy...

Ahogy érzed, de a fiad meg fog utálni, ezt te sem akarhatod. Ha pedig tényleg annyira boldogtalan abban a párkapcsolatban, akkor szakítani fog.

Fontos, hogy tudjon úgy élni, ahogy szeretne, és ne ahogy szeretnéd...

2009. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
19%
Az utolsó hozzá szóló jó ötletet adott. Vajon a kisebbség pontozza le öt vagy van pár okostoni aki a cigány lányokban bízik??
2009. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%

Első válaszolónak: Te vagy a bunkó! Biztos cigány vagy azért írtad..fúj.

A kérdezőnek: A fiad élete a sajátja, szóval nem szabad beleszólnod. Ő tudja. Hidd el a saját kárán fogja megtanulni milyen egy cigánnyal kikezdeni, majd ha jönnek a rokonok..meg a zabi gyerek... Rossz belegondolni is. De mégis hagyd h ő jöjjön rá, és bízz benne h nem lesz késő. Ha nagyon ellenzed biztos ellen fog állni neked már csak azért is! Remélem rendbe jönnek a dolgok!!!

2009. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%
Aztírtad, hogy a fiad rasszista. Intézd el hogy ezt megtudja az nő nemü lény, akkor biztos felébred benne a nagy cigány önérzet és szakít.
2009. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%
Vagy ráküldi a társaságra a családját :P !
2009. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%
Undorítóak vagytok. nem minden cigány bunkó ,sötét,primitív... Ezt kéne felfogni... Lehet h az a csaj tök normális, csak Pl. a családja olyan amit még néha ő is szégyell. nem kéne elitélni,meg elszakítani a sráctól azért mert cigány... lehet h tényleg szeretik egymást. Különben is ha csak szórakozik a srác a csajjal,meg rasszista akkor nem ott töltené a csajjal és a családjával a napjait,hanem anyucival,meg a szerinte jó társasággal lenne. Senkit nem lehet kényszeríteni semmire,ha a srác nem akarná a kapcsolatot már rég kilépne belőle.
2009. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
Undorító vagy. Nem a cigánylány miatt, vagy azért, mert aggódsz a fiadért, ezt a részét megértem. Csakhogy az előző kapcsolatában is te kavartad meg a szart, attól a bizonyos "a régi lányt akarom" mondatodtól pedig a hányinger fog el. Valaha megfordult a kis fejedben, hogy esetleg nem neked kéne egy nőt akarni, hanem a fiadnak? Micsoda gondolatolvasó vagy te, hogy így tudod, ki mit érez ki iránt, és milyen cselekkel fogja majd maga mellett tartani. Sajnálom azt, akinek ilyen anyja van, de azt méginkább, akinek egy ilyen büdös banya jutott anyósnak.
2009. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk! Nem vagyok rasszista, így nem ez alapján ítélem meg a lányt, csak tudok dolgokat, amit a fiam nem. Nincs bajom a cigányokkal, csak ne az én gyerekem legyen cigánnyal és főként ne egy ilyen kavaróssal. Akik segíteni próbáltak, azoknak köszönöm!
2009. ápr. 3. 14:40
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

Még a csajszi után is kutattál? Na dirrr...

Nekem ha ilyen anyám lenne, költöznék el, de minél előbb. Már ne haragudj, de szerinted normális, amit csinálsz? Mert biztos, hogy nem. Szakadj le a csajról, és hagyd, hogy a fiad döntsön. Ha nem szereti, akkor nem is fog gyereket csinálni neki. Gondolkodj már, könyörgöm..


Amúgy ezzel a nem vagy rasszista szöveggel is leállhatnál, mikor az utolsó mondatban szimplán lekuurváztad a csajszit.


NO COMMENT..

2009. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!