Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez most végleges?

Figyelt kérdés
Találkoztunk pénteken és olyan furcsának találtam a barátnőm meg sem ölelt egyszer sem pedig előtte még minden rendben volt.Most hétfőn meg beszéltem vele msn-en és azt írta hogy ez nem olyan nagy szerelem aminek gondoljuk.Írtam neki hogy imádom azt írta ő is de mintha márnem szeretne annyira.És végszónek ezt írta:szakítok!!!!!!!!!! ennek akkor vége????
2011. júl. 19. 08:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez szörnyű érzés lehet.én nekem valószínű nem sikerülne kimondanom a te helyedben. de mégiscsak az lenne a legjobb lépés. és akkor talán nem csak te fogod magad xarul érezni:(
2011. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy kis szakirodalmat olvass, utána gondolkozz el egy kicsit a párkapcsolatról úgy általában.

Meguntam már, hogy magyarázzam, hogy működik a dolog, kicsit keresgéljetek ti is.

2011. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha vége el kell fogadni, lehet kegyetlen de tovább kell lépni. Ha az egyik oldalon az érzéske már nem olyanok, akkor azon nem lehet nagyon változtatni. Kérdezz tőle szerintem, de csak nagyon óvatosan, ne légy tolakodó . :)
2011. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyej enek a kapcsolatnak vege az a csaj ultra huje de ha szereted ish akor ish te szakits vele lehet neked fajni fog de nm anyiramintha o tene ne adjal a buszkesegedbol lejeb fel a fejel fiatal vagy Eloted az egsz vilag es egy csomo lany Ne haboz Szakits:)
2011. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mond neki tits or gtfo
2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!