Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknál mennyit számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyit számít az ha egy pasi nem tud sztorizgatni régi programjairól semmi vicceset?

Figyelt kérdés

Ha megyek haverokkal valahova általában ezek ilyen nyugis kikapcsolódások (séták, strand, úszás, billiárd, bringa, stb.) ahol semmi extra nem történik... Soha nem voltam részeg, nem azok a tipikus ösztönállatok a haverok (nem is kockák!) akik minden hülyeségben benne vannak, nem járunk szórakozóhelyekre ahol általában történnek az "XY úgy bebaszott h telehányta a disco közepét és jól körberöhögtük"-féle marha viccesnek gondolt dolgok.

19/F


2011. júl. 19. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én nagyon bírom ha az óvodában vagy az ált. suliban történtekről mesél :) 16/L
2011. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ugy vagyok vele, hogy amit mostanában az emberek viccesnek tartanak, az nagyon nem az... pl. hétvégén habparty volt elmentünk, jót buliztunk... egy ember széttörte a fejét, mert azt hitte, hogy a hab alatt viz van... hogy ebben mi a vicces?? és ezen röhögtek 2 oran keresztül...

Az szerintem okvetlen + ha nem iszol, pl én utalom azokat a pasikat, akik minden hétvégén részegek, és még dicsekednek is vele... én sem iszom, én nem hozok a paromra szégyent, ő se tegye...

18/L

2011. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!