Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a fiú elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a fiú elmegy kerek 1 hónapra, csak egyszer ír (de akkor is csak azt kérdezi, hogy hogy vagyok, semmi több), és amikor hazajön még csak nem is mondja, hogy hiányoztam neki, vagy, hogy szeret?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de nemám. :S
2011. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

már kezdtem megijedni, hogy túl nagyok az igényeim, elvárásaim...

szerintetek mit csináljak? mondjam én előbb, hogy "szeretlek, nagyon hiányoztál"? vagy csináljak balhét, amiért "visszajöttél, és lesz@artál"? vagy folytassam azt, hogy kedves vagyok, tűrök mindent, de nagyon szomorú vagyok?

2011. júl. 19. 15:25
 4/6 Szesze ***** válasza:
szerintem semmit ne tegyel. Nem akar teged kar folyatatni. Ha hiv akkor se ved fel semmi. Mintha szingli lenel:)
2011. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg, de nem biztos, hogy ez azt jelenti, hogy nem hiányoztál neki. Sok férfi nagyon nehezen fejezi ki az érzelmeit, de legbelül ugyanolyan erősen megéli őket ettől még. Ha más szempontból nem érzed azt, hogy nem szeretne, tehát máshogy tettekkel kifejezi, és mióta hazajöttél azért elég időt tölt veled, akkor szerintem nincs nagy gond.

Van olyan pasi, akinél komoly belső harc végeredménye az is, hogy egyszer írjon és megkérdezze, hogy hogy vagy.

Én ismerek egy srácot, akinek tetszettem és a barátainak mondta, hogy mennyire várja, hogy hazajöjjek, meg kérdezgetett felőlem, de nekem a 4!!!!! hónap alatt csak egyszer írt, akkor is csak kb az időjárásról beszélgettünk. Ha nem ismerném a barátait azt hinném, hogy le se sz@r... (mondjuk mi nem vagyunk együtt azt hozzá kell tennem, de nem hiszem, hogyha lenne barátnője azzal nagyon érzelgősen-romantikusan viselkedne ezek után :D)

2011. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegnap jött vissza, beszéltünk is, tökéletesen elvoltunk. igaz, hogy csak felületes témákról (felületes? nem pont ide illik :D), de semmi nem változott, mielőtt elment.
2011. júl. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!