Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséges hozzám vagy félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges hozzám vagy félre kacsingatna? Szerintetek? Segíts!

Figyelt kérdés

A bnőm mondta hogy csinált egy "áll" közösségi oldalt a barátnőivel és mondta hogy csatlakozzak. A csaj szőke, modell, annyira nem átlagon felüli csaj, de ha pasik lennénk egy menetet megérne. Azt találtuk ki hogy mindenki ír a barátjának hogy ilyen helyzetbe ő mit reagálna. Írtam én is a barátomnak, eddig ennyi:

Modell csaj:

Szijóka!

Ne haragudj hogy bejelöltelek, de olyan ismerős vagy nekem :):)

Éppenséggel nem Miskolcon laksz?:P ha igen akkor megoldható hogy valamikor össze fussunk?:$ telefonszámot adhatok ha érdekel:$

A barátom válasza:

szia!


??? :D Milyen ügyben szeretnél összefutni? Vagy...hmmm...most ezt nem nagyon értem! :D

__________________________________________

Szerintem amit én írtam eggyértelmű nem értem mit nem ért ezen :D Szerintetek? Mert nekem akár milye pasi ír ilyet nem is válaszolok..

A válaszom ez volt:

Modell csaj:

Ismerkedés szempontjából mert nagyon szimpatikus vagy!:P elmehetnénk egyszer bulizni;).. meg nem sokára Miskolcra költözöm, feljöhetnél ha rám érsz:$ de ha zavartam akkor bocsi:(

______________________________________________

Szerintem ez még egyértelműbb hogy mit akar a csaj!:D

Mellesleg bízom a barátomba tudom hogy csak én vagyok neki, de azért a lelke mélyén ki ne lenne kíváncsi erre?:)

Folyt.köv.


2011. júl. 20. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez már betegség... ál face azért, hogy "hátha" megcsal?

Fogadok azt várod hogy aztirja a csajnak hogy talizzanak, hogy legyen indokod a szakitáshoz -.-

2011. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ajjj ha ilyen kommenteket fogok kapni akkor meg se írjátok!:D ez egyáltalán nincs így! tegnap kicsit összekaptunk... és azt várom hogy ilyenkor is mindig minden körülmények között azt mondja hogy a legjobban szeret és nem kell neki senki más :) erre várok:) olyan boldog lennék h huuuuuuuuuuuuu:)
2011. júl. 20. 09:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom:

túl hamar "letámadtad őt", konkretizáltad, h mit akarsz, így nem ébredhetett fel annyira az érdeklődése.


A második:

te nem szereted eléggé ezt a fiút...bármennyire is azt hiszed magadról...


23L

2011. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

miért nem szeretem eléggé?

úgy akartam hogy lassacskán, de végül ennél maradtunk:)

lehet az jobb lett volna..

2011. júl. 20. 09:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Btk. 318

Am remek h. próbára teszed a barátod "mennyire bízik benned"

való h. nem fogod neki elárulni "h. próbára tetted"

am a "válaszát:

"??? :D Milyen ügyben szeretnél összefutni? Vagy...hmmm...most ezt nem nagyon értem! :D "

Akkor írnék ilyet ha valakit nem szeretnék megbántani, és váratlanul érne a kérdés "mert mással ellenben válaszolok mindenre, nem leszek bunkó, h. nem írok vissza, "akár annyit is h. bocs nem érdekel..." Barátod-at való h. váratlanul érte a kérdés, "nem érti hogy fordulhat vele elő ilyen, vagy mit akar ez a ribanc,...

kár, hogy ez a "trendi" nálatok, most gondolj bele, ő nem csinált alteregót, nem nézi az üzijeidet, bízik benned,

és nem tudom h. egy fordított helyzetben mi történne, pl ha "keresne egy pár képet valakiről és felvenne téged levelezni, írná h. szia xyz vagyok még nem láttalak, de itt lakom a közelben "keresne valami közös helyet" és elkezdene veled beszélgetni,... vagy pl ha nem is ő csinálná és mondjuk nem megy át a teszten, akkor ezek szerint igazad van és megcsalna "vége a kapcsolatnak"

és ha átmegy?" akkor minden boldogság, és jön a titkolózás "ami tönkreteheti a kapcsolatot ha nem mondod majd el"

ha mégse titkolod, neked boldogság lesz, h. ilyen aranyos és bízik benned, ellenben neki KUDARC h. szeret téged és te mégsem BÍZOL benne, "ez is tönkre teheti a kapcsolatot"

Szval Szerintem fejezzétek be, "mert csak rosszabb lesz", és amíg nem történt semmi addig mondj el mindent,...

, mert ha ilyen vagy akkor nem neked való az a fiú

Am is ha megcsalna "ha még együtt lennétek" akár azzal h. mással levelez, és ekkor jöhet ez az érv. ha számon kérded,-> miaz már megint próbára teszel (majd vitatkozás... és végül tényleg igaza lesz)

vagy ha te kezdenél el mással levelezni, "amiről ő nem tud", és egyszer mondanál neki egy ilyet: bocs már mást szeretek, igaz átmentél a teszten, de már nem vagy az akiért megőrülök...(hát ez is eléggé fájdalmas)

szval látod, bármilyen eset is áll fent, csak rossz a vége, "titkolózás" mind2 részről h. párod elmondja e neked h. ráírt valaki, és a te részedről is h. elmondod e neki valaha "ez való h. tönkretehet", az igazság fáj, de jobb ha elmondod még most, mert később nagyobb baj lehet!!!

19/F

+egy kérdés:

Ezek után mind1ik barátodat próbára teszed?...

2011. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A 19 éves fiúka nagyon jól összefoglalta, h miért nem szeretd szerintem eléggé.

23L

2011. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan lehetősége van hogy megcsaljon,az élet nem csak az internetből áll.Ezzel csak azt tudnád bebizonyítani,hogy ebben az egy esetben nem csal meg.Mi lenne ha nagy unalmadban valaki mással játszanál,például a kedvenc plüss maciddal.
2011. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát az alapján, amit leírtál, én javasolnám neki, hogy csaljon is meg, legyen miért rinyálnod! Egyszerűen felfogni sem tudom a nőket ilyen szempontból. Ha nincs probléma, vagy dráma, abban a szent pillanatban csinálnak maguknak. Persze, szeretnéd, hogy minden pillanatban téged szeressen, de arra rá is kéne szolgálni!
2011. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Láttam hogy változnak az eseményei, de nem írt vissza semmit... vagy nem kapta meg, vagy nem érdekli az egész, vagy nem tudja még mit írjon. Szerintetek?
2011. júl. 20. 11:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Jellemző, hogy csak támadásnak veszed azokat (az okos) hozzászólásokat, amiket kapsz (még okosabbnak hiszed magad), de te még mindig a hülyeségeden töröd a fejed.

Nem érdemled meg ezt a fiút!!!

23L

2011. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!