Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha barátnőtöknek olyan barátnője lenne akit kimondhatatlanul utáltok?

Figyelt kérdés
Én 19 F vagyok, és a bnőmnek van egy bnője, akivel régóta jóba vannak, de volt egy idő, mikor ugy összevesztek, hogy nem is beszéltek, mert a csaj nagyon szemét volt bnőmmel és nem is egyszer... Ez persze nekem is rosszul esett, mert nekem mondta el bnőm, hogy milyen sokszor szemét volt a kiscsaj... Most kit tudja miért, bnőm megbocsátott a kiscsajnak, de én még mindig egyre jobban utálom, mert fiatal komolytalan cs.tri. Az a gáz, hogy egyre jobban utálom, bnőm meg egyre jobban "szereti" megint... Talán épp azért utálom egyre jobban, mert mindazok ellenére amit csinált, a bnőm megbocsátott neki, pedig tudom, hogy milyen rossz volt bnőmnek..Remélem érthető voltam. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csinálnátok? Én csak arra várok, hogy megint szemét lesz a kiscsaj, de annyira, hogy végleg felnyíljon a szeme bnőmnek, nem akarok rosszat neki, de talál sokkal értelmesebb bnőt is, és az hosszú távon jobb.. Vélemények?
2009. ápr. 2. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Annak idején közöltem barátnőmmel, hogy én mennyire nem bírom azt a csajt, mióta volt ez az atrocitás. Ha kérhetem, ne sok olyan dolog legyen, ahol Ő is ottvan, mert egyszerűen elviselhetetlen a jelenléte, annyira megutáltam, pedig ált. iskolában majdnem összejöttünk.. Barátnőm elfogadta, tisztában van vele, főleg hogy nem egyszer csinált már mocsokságot a csaj. Nálunk annyi a szerencse, hogy barátnőm nem igazán barátkozik a csajjal, inkább "jóban vannak".


17/F

2009. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj reméltem, hogy ilyen válasz fog érkezni, hogy pont ugyanebben a helyzetben van valaki.. Hát itt meg az a helyzet, hogy már annyira jóban vannak... iwiwen közös kép, nevében idézet, hogy örök barátság, meg ilyenek, kommentekben szerííí puszíí örök.. meg ilyenek.. mikor nézem a képeiket, komolyan... olyan ideges vagyok, hogy remeg a kezem, csak remélni tudom, hogy egyszer felnyílik a szeme. minél előbb...a kiscsajt töröltem is az ismerőseim közül.. már mikor a nevét hallom.... ááá nem tudtam, hogy ennyire lehet utálni valakit.. nekem is tudja bnőm, hogy utálom, mondtam is neki, nem mondott rá semmit, de nem vette sértésnek
2009. ápr. 2. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhh ez a legrosszabb helyzet egy fiu számára egy kapcsolatban. A lányok nagyon oda tudnak lenni egymásért és az Isten szét nem választja őket, hajlamosak elfelejteni egymásnak minden sérelmet, kizárva a józan gondolkodást. Sajnos nem nagyon lehet ilyenkor kezdeni semmit a dologgal, mert a végén TUTI Te jössz ki rosszul, mert ugye a csajok összekombinálnak egymásnak mindent.

Max annyit tehetsz, hogy finoman néha megjegyzed, neki és oylan programokat szervezel, amikben csak Te és a csajod tudtok részt venni a 3. személy nem. Így talán egy idő után lemaradozik a csaj és a "kötödési mérleg" a Te irányodba billen utána meg már könnyű a dolog.

Nem irigyelem a helyzetedet, sztem ez tényleg a legrosszabb, ami lehet egy fiunak (najó nem, de tény hogy nagyon szar helyzet).


22/f

2009. ápr. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel fog nyílni a szeme ne aggódj!Hagyd hogy együtt legyenek,mást nem tudsz csinálni.Én nő vagyok,nekem is volt egy ilyen hogy egyfolytában rámsózta a gyerekeit mert jóban voltunk,de aztán meguntam ezt is a többi hülyeségét is.Férjem is utálta de hagyta.Én is így vagyok az ő haverjával hiába mondtam neki milyen ,nem hitte el.Múltkor koppant arany szíve mikor elvitték a rendőrök a havert .És akkor jött hogy mondjam azt hogy megmondtam?Csak annyi hogy jobban figyel rám azóta.
2009. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En a baratomnak megmondtam,hogy van 1 ismerose akit nem birok. Azt is megmondtam, hogy miert. Jobb tisztazni a dolgokat. Azota a csajszit mindketten keruljuk,mert kiderult rola 1-2 dolog es belatta a baratom is, hogy egy hulye pi..a. Tisztazd vele a dolgokat.Ez a legjobb.
2009. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát én ilyen helyzetben azt csinálnám, hogy ahányszor csak találkozunk azzal a nem túl kellemes leányzóval, szarrá oltanám. De komolyan. Amibe csak tudnék belekötnék. Egy idő után elmenne a kedve a találkozástól.

Nem kell durván csinálni, nem kell bunkózni. Elég néha a megfelelő poén és mindenki rajta a röhög a társaságban.

2009. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak hétvégén megyek bnőmhöz, és akkor hálisten tudja, h ott vagyok és ezért át se jön, de ha átjön, csak köszönök neki, és megyek is onnan elfelé... Majd lesz valahogy.. Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!