Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a távkapcsolat ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat ilyen körülmények között is? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk,a barátnőm idén elmegy egyetemre,Sopronból Pécsre,nekem még hátra van 1 évem...Igazából tapasztalatokat,véleményeket szeretnék kérni,hogy átvészelhető e egy ilyen év, egyetemi gólyatáborral,távolsággal,illetve minden mással együtt?4 éve vagyunk egy pár,nagyobb veszekedés és szakításmentesen.Nem féltékeny vagyok,csak egyrészt a saját önbecsülésem alacsony,másrészt a párom naivitása ad okot az aggodalomra...A most előttünk álló gólyatábor aggaszt leginkább,de lebeszélni nem akarom...Segítsetek kérlek!(18/F)
2011. júl. 25. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A barátom is Pécsre megy, testnevelő-edző. Képzelheted hogy érzem magam, csupa jó csaj fogja körülvenni. :S


Én Szigetszentmiklóson lakom. Mi még csak 8 hónapja vagyunk együtt.


Hasonlóan érzem magam, mint te. Egy cipőben járunk, pajtás...


15/L ő 18/F

2011. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem át lehet vészelni,főleg ha 4 éve vagytok együtt.Ha igazán szeretitek egymást akkor egyikőtök se lép félre,sőt 1 év távolság alatt ha igazi a szerelem talán felerősödik,ha nem akkor meg jobb hogy még most kiderül. Amúgy is hazajönne hétvégenként úgyhogy akkor tudnátok találkozni. Fontos hogy bízzatok egymásban és ne féltékenykedjetek mert a féltékenység megöli a kapcsolatot.
2011. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a mázli,hogy én is Pécsre készülök,de....a gólyatáboros "rémsztorik" az ott történtekről illetve az egyéb egyetemi kalandokról...nyugtalanítanak.Nem akarok úgy járni mint ahogy bátyám...3 év után,szinte ugyanebben a helyzetben,minden szép volt,aztán gólyatáboron történt a megcsalás...tudom,ahány kapcsolat,annyi eshetőség...csak félek.Nem csak kettőnkön múlik,hanem külön-külön,egyéni döntéseinken is....
2011. júl. 25. 22:22
 4/13 anonim ***** válasza:
persze hogy működhet:) mi a barátommal aug végén jöttünk össze, és ő szeptemberben ment egyetemre. hétvégi kapcsolat volt az elejétől kezdve:) 4 év után, nem mondom hogy könnyebb, de pl jobban ismered, tudod milyen, fel tudsz készülni rá mire számíthatsz. hétvégente meg tudtok találkozni:) ha szerencsétek van, sikerül úgy megcsinálni az órarendet hogy hétfőn vagy pénteken ne legyen órája, vagy hétfőn csak délután, pénteken csak délelőtt, és máris meg van hosszabbítva a hétvégétek:)
2011. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Jó hogy tudtok ilyen pozitívak lenni:) Ami még félelmem,hogy Ő orvosira fog járni,én meg "kevésbé erős" szakban gondolkodom(pszichológia,újságírás(média és komm.,stb) Nem tudom hogy ez mennyire szempont ha hosszabb távra tervezünk...annyi a kérdésem,amit szeretnék tudni....
2011. júl. 25. 22:31
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem szempont:) ettől ne félj. te is egyetemet végzel, ő is, nem az lesz ami télleg szülhet gondokat, hogy az egyik fél diplomás, a másik meg 8 általános épp hogy megvan. én nem ítélek el semmit, csak találkoztam már ilyen emberekkel, és ott voltak gondok.

egyszerűen mást szerettek csinálni, mást szeretnétek dolgozni:)

szerintem ettől ne félj

2011. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés,amit viszont így négy év után sem tudok felmérni,ez már az utolsó,tényleg:)

Eddig ha gondja volt,mindig tudott kibe kapaszkodni,itt voltam támaszként mindig.Tapasztalatól tudom,hogy nem tudja kiben bízhat,nagyon naiv,mindenkiről a legjobbat feltételezi.Ez az ami nagy baj.Nem megcsalás szempontjából,csak...hogy segítsek Neki?Jó emberismerő vagyok,de nem leszek ott Vele,hogy segítsek.Valóban imádnivaló lány,de nekem Ő legjobb barát,testvér,szerelmem,lelki támaszom egyben...és eddig védtem mindentől,de most nem fogom tudni:( Félre ne értsétek,nem parancsolgattam,nem irányítottam Őt soha,csak próbáltam férfi lenni mellette.:)

2011. júl. 25. 23:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őt felnőni...

Jót fog tenni neki egy kis önállóság!

A gólyatábortól meg ne féltsd mert esetleg megdugják páran de,ha szeret akkor nem fog elhagyni téged,ha meg nem szeret annyira akkor meg sem érdemel...

Sajnos az ember genetikailag nem monogám....és a barátnőd is biztos vágyik egy kis változatosságra...amit meg kell adnod neki,hogy ki tudja élni magát..

2011. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok, de egy soproni srác tetszik meghalok érte..:(:( de nektek nagyon sok sikert!!!!
2011. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát kösd a lelkére h Skin bulikba ne menjen, és ez a baj,hogy az egyetemisták nagyon nagy bulizósok:(

Nehéz lesz mindkettőtöknek átvészelni,de én bízom bennetek!:) Hajrá,és ne adjátok fel:))

2011. aug. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!