Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tud bennem bízni, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud bennem bízni, és nem érzi kellőképp azt hogy szeret. Most mivan?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 éves pasi aki agyilag éretlen de nagyon.

Adott a 18 éves barátnője,szakított vele a pasi mert a lány szólt a baránőjének hogy hívja fel az exét mert megy le vidékre és nem akarta hogy ott legyen és össze fusson vele.A pasinak nem mondta el a lány mivel időt sem hagyott neki...Teganp közölte vele hosszú huza vona után hogy,magyarul megtudna benne bízni csak épp most nem érzi kellőképp azt a szerelmet amit kellene és ezért nem békül ki,lehet az idő elteltével megváltoznak az érzései meggondolja de lehet hogy akkor már késő lesz.A lány megtett ismételten mindent,de még sem.Mi erről a véleményetek?? elég daccos és haragtartó a pasi.Szerintetek párnam múlva észbe kap vagy ez már veszett játszma???


2011. júl. 21. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
VEszett fejsze nyele - olvastam a korábbi kérdésedet és az alapján is ez a véleményem.
2011. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnap én elmentem hozzá hogy,öntsünk tiszta vizet a pohárba.Nehezen kiszedtem belőle azt hogy nem érzi kellőképp mióta meglátta az ismerősömmel ezt a beszélgestést.Hetek óta jóban voltunk,voltak előtte is össze zördülések és akkor mindig megbékélt,mert akkor érezte ahogy kellett.Azt mondta idővel lehet rájön hogy hibázott és lehet késő lesz.Rossz most nagyon,de biztos vagyok benne hogy nem fogok hozzá akkor vissza menni.Lényeg a lényeg bárkit megkérdeztem azon véleményen voltak hogy,ha kiment a dacca és a haragja biztos helyre jön a kis esze.Erre lennék én kíváncsi.?
2011. júl. 21. 09:53
 3/5 A kérdező kommentje:
és elmondása alapján én voltam az első szerelme,senkitől nem kapott annyit sem érzelmileg sem testileg mint én.Elfogadtam úgy ahogy van ezzel semmi probléma nincsen.
2011. júl. 21. 09:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem attól fél hogy megcsalom hanem hogy átbaszom.Ez nevetséges mivel nem így van,és akkor nem mentem volna utánna megannyiszor.Ő nem tud senkiben bízni még a saját anyjában sem.Furi egy ember az tuti.

Az agyam tudja a dolgokat,de belül meg nem így van és nem tudom hogy próbáljak ezen enyhíteni.

2011. júl. 21. 09:56
 5/5 A kérdező kommentje:
vele vagyok ismételten:)
2011. júl. 27. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!