Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy régebben szerelmes voltál valakiben, de nem lett belőle semmi, majd évekkel rá igen?

Figyelt kérdés

végülis nem szabad feladni a reményt nemde?;)


m92


2009. ápr. 3. 16:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem jártam így, de ismerek akik voltak ilyen helyzetben. A haverom esetében az volt, hogy később másként gondolkodtak, kicsit megváltoztak, és hát összejött nekik.
2009. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

:)

aha, 22 év után...

2009. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
wow 22év!!
2009. ápr. 3. 16:57
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gimiben nagyon odavoltam egy karcsú őzikeszemű lányért, aki nem nagyon vett észre, én meg nem mertem komolyabban közeledni. Aztán jó 8-10 évvel később újra egymás közelébe sodort az élet. Akkor már nem agyaltam sokat. Azóta ő a feleségem. :)
2009. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Az első óvis "szerelmemtől" elszakadtam mikor elköltöztünk arról a lakótelepről. Középiskolás voltam mikor újra találkoztunk. Egy ideig együtt voltunk. De nem az az érzés volt mint az óviban :D

28/L

2009. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
ezt annyira jó hallani...hiszen nem tudhatod kivel hoz össze a sors..
2009. ápr. 3. 18:19
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus!Mikor nekem tetszett az illető nagyon,nem érdeklődött felőlem,2év múlva kuncsorgott,és nekem nem kellett.
2009. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Igen, vagyis majdnem... a távolság miatt most se lehetett belőle sokminden, de évekkel azután is előjött a régi érzés mindkét részről.
2009. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

1984-ben,tanulólányként jártunk a lóversenypályára gyakorlatra,és halálosan szerelmes lettem az egyik zsokéba,aki akkor nagy sztár volt:).

Esélyem nem volt,szebbnél szebb nők vették Őt körül,én meg csak egy koszos kis tanulólány voltam.

2005-ben jöttünk össze,azóta Ő a titkos nagy szerelmem(mással élek,akit nagyon jó ember,sosem hagynám el).

2009. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőtt egy röpimeccsen a rivális csapatban megláttam egy srácot, akibe azonnal belezúgtam.. megérdeklődtem a nevét, teljesen odavoltam érte.. utána 4 éven keresztül néha összefutottunk, olyankor éreztem, h neki se vagyok közömbös.. a 4 év alatt voltak kapcsolataim, de egyik sem volt az igazi.. aztán összesodort minket a sors, és együtt vagyunk több mint fél éve.. imádjuk egymást, és rendszeres program nálunk a röpizés ;)
2009. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!