Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Engedjem vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Engedjem vagy?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb témakör,de teljesen tanácstalan vagyok.Kb egy hete teljesen megváltozott az egész életem.28 vagyok, nő, van egy gyerek a férjemmel, akivel lassan 9 éve együtt leszünk.Viszont egy hete egy másik fenekestül felforgatta az életem.Egyenlőre minden volt csak szex nem,de úgy van hogy csak időpont kérdése és azon is túlleszünk.Valószínű valami mindkettőnknek hiányzik a kapcsolatból.Úgy érzem nemcsak az kellene tőle hanem beleszerettem.Minden alkalmat amit lehet megragadok hogy lássam stb.Úgy érzem magam mint egy bakfis aki az első randira megy.Azt hiszem ha lenne bátorság mindketten kilépnénk de feleség/férj és gyerek van.Fizikai fájdalmat érzek nélküle,nem eszem nem alszom várom a csodát.Tudom nem pozitív ha szeretőt tart az ember lánya de nem bírok elszakadni s azt mondani hogy ennyi...
2011. júl. 21. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
miért nem tud egy nő se megelégedni azzal ami van? csak akarat kérdése,de ezek szerint te már nem is akarsz a férjeddel lenni.mondd el neki mi a helyzet,próbálj belegondolni fordított helyzetbe
2011. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát... döntened kell, vagy áldozatot hozol, és maradsz a gyerekeiddel és a férjeddel, és a gyerekeket felneveled, vagy nem hozol, és lehetséges hogy a gyerek rossz hozzáállású mostoha anyához kerül, de ez nem biztos. Én egyiket sem tanácsolom, neked kell döntened.
2011. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Smartguy86 ***** válasza:

Nem csak hogy nem szép, de aljas, önző és gyáva dolog. MErt azt jelenti, hogy 9 éve nem vagy képes szembesíteni magadat és a férjedet azzal, hogy nem ő az, aki neked kell. Valószínű, csak egy egymásra támaszkodó kapcsolatból lett ez a házasság. Most meg sunyi módra tönkre akarod tenni egy apa és egy gyerek életét a saját önzésed miatt...


Most három dolgot kell átgondolnod nagyon alaposan:

1. Biztos vagy benne, hogy az a másik férfi nem csak az ismeretlenség homályában tűnik jónak?

2. Megéri a gyereket kitenni ilyen tortúrának?

3. Nem lehet, hogy a másik férfi pont ugyanolyan szánalmasnak hat majd idővel, mint a férjed? Mert azért a szeretőt tartóknál általános dolog, hogy nem a társukkal van a legnagyobb bajuk, hanem saját magukkal... csak azt a társukra fogják. Mert tudod, egy jó kapcsolat kettőn áll!

2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 mimano ***** válasza:

Ez egy kicsit bonyolult, de ne felejtsd el hogy családod van, és egy gyereked, akit fel kéne nevelni.

A másik meg, hogy 28 évesen tudhatnád, hogy ez a tűz el fog múlni. Lehet csak az újdonság varázsa ragadott el...

2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Smartguy86 ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy gyereket szülni nagy felelősség és te mégis azt is valamiféle önző érdekből tetted. Vagy azért, hogy értelmet adj az amúgy üres életednek, vagy azért, hogy magadhoz láncolj egy férfit. Azért a szülésnek a következményeit is viselni kell ám, és nem lehet csak úgy kimenekülni, ha meguntad!
2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

grat... én csak a gyermeketeket sajnálom

még 1szer grat

2011. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nézzétek,nem 9 éve nem jó minden.kb 2 éve,és én próbáltam rávezetni páromat hogy mi az amin mindkettőnknek változtatni kellene,mert van ami nekem nagyon nem jó.az egész csak egy hete tart,tudom hogy nem mentség,a férjembe is volt annyi rossz eddig hogy a gyerek biztosan nálam maradna főleg hogy kiskorú.őt az újat nem tudom hagyni mert ebben az egy hétben több figyelmet kaptam mint újabban bárikor és azért még csak 28 vagyok...é boldogtalan eddig...
2011. júl. 21. 22:21
 8/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Vicces vagy! "Próbáltam rávezetni a FÉRJEMET, hogy min kéne változtatNUNK" Nagyon vicces... Innen fúj a szél. Szarba se veszed a férjedet már 2 éve, vagy amióta ismered... Ő persze ezt érezte, azért szart ő is a fejedre. Talán már alkoholista is.


Tudod mi a baj? Hogy a szeretőddel pont ugyan így leszel idővel. Mert jelenleg őt sem veszed szarba sem. Csak egy örömforrás neked. Aztán mi lesz? Ő lesz a férjed? Mennyiben tudod majd őt tisztelni, amikor már most eszköznek tekinted? Lófaxt vagy te szerelmes, csak találtál még egy balekot magad mellé, aki izgalmasabb, mert új...


Nem kéne házasságba menni, meg gyereket vállalni, amíg a 28 éves fejedben egy hisztis gyerek agya lakik, akit mindig a pillanatnyi kénye kedve irányít...

2011. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
amikor szültem még nem volt baj azóta van tehát akkora viszont sokat iszik,pedig rendben a szex,én nem utasítom soha vissza rendben tartom a gyereket a háztartást és mégsem kapok elég figyelmet és szeretet tőle,ezek után is én vagyok a rossz?????
2011. júl. 21. 22:26
 10/19 Smartguy86 ***** válasza:
Csak a gyereket sajnálom, mert ezzel a mentalitással igazi mintaanya lesz belőled a szemében. Nem csak te és a férjed vagytok érzelmi roncsok, de a gyereketeket is azzá nevelitek. Tudatosan, vagy tudattalanul... Elég gáz, már nem azért.
2011. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!