Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Engedjem vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Engedjem vagy?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb témakör,de teljesen tanácstalan vagyok.Kb egy hete teljesen megváltozott az egész életem.28 vagyok, nő, van egy gyerek a férjemmel, akivel lassan 9 éve együtt leszünk.Viszont egy hete egy másik fenekestül felforgatta az életem.Egyenlőre minden volt csak szex nem,de úgy van hogy csak időpont kérdése és azon is túlleszünk.Valószínű valami mindkettőnknek hiányzik a kapcsolatból.Úgy érzem nemcsak az kellene tőle hanem beleszerettem.Minden alkalmat amit lehet megragadok hogy lássam stb.Úgy érzem magam mint egy bakfis aki az első randira megy.Azt hiszem ha lenne bátorság mindketten kilépnénk de feleség/férj és gyerek van.Fizikai fájdalmat érzek nélküle,nem eszem nem alszom várom a csodát.Tudom nem pozitív ha szeretőt tart az ember lánya de nem bírok elszakadni s azt mondani hogy ennyi...
2011. júl. 21. 22:09
1 2
 11/19 Smartguy86 ***** válasza:

Jaj hagyd már! Te kib@szott áldozat vagy itt, mi? És a férjed, aki dolgozott/dolgozik? Ő biztos csak a faszát veri. Te cipeled a világot a hátadon, közben a férjedet nem tiszteled, nem adsz a véleményére, csodálod, ha egy iszákos stresszgubó lett melletted?


Mellesleg baromira látszik, hogy csak magadra tudsz gondolni, az nem is érdekel, hogy mással mi van. Neked legyen meg az akaratod, ők meg le vannak ejtve...

2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
rágalom és hazugság,7 évig kb, minden jó volt mióta van a gyerek azóta nem megy minden simán,és a valakit kb egy hete találtam és egész eddig mindent megpróbáltam hogy jó legyen mellesleg a gyerek születéséig én is teljes értékűen dolgoztam és amióta van a gyerek azóta én vagyok vele itthon én csinálom végig a napokat semmi segítség nélkülés közben ő iszik elég gyakran és szeretet figyelem nincsen,na ne már hogy ő legyen az Isten.nem mondom hogy én mindent jól csinálok de szerettem és ki is mutattam ....
2011. júl. 21. 22:33
 13/19 Smartguy86 ***** válasza:
Megszűnt a női tartásod? Elhíztál a gyerek miatt, stresszesebb vagy, és nem voltál hajlandó a férjeddel foglalkozni? Valami oka csak van annak, hogy azóta iszik, mióta a gyerek megvan, nem gondolod? Valamit kompenzál. Talán azért nem segít semmit, mert nem hagyod neki, mert nem veszed be a családi életbe...
2011. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok tökéletes senki sem az,de semmi sem igaz
2011. júl. 21. 22:38
 15/19 Smartguy86 ***** válasza:

Akkor biztos a kommunikáció hiányzott. Nem beszéltél vele eleget elég mélyen.


A gyerek meg nem ad kiváltságot, ahogy a kereset sem. A döntéseket közösen kell meghozni. De ha te mindig elnyomtad a férjedet, akkor nem csoda, ha nem bírta a nyomást...


Lehetne találgatni, de egy biztos: ebben te is zsírosan benne vagy! A kapcsolat kudarca kettőn áll. És ha ő nem volt hajlandó olyan lenni, amilyennek te akartad, akkor azt neked el kellett volna fogadni és más megoldást találni. Még a gyerek előtt! Eleve úgy nem szabad belemenni egy házasságba, hogy nem állsz készen rá.


28 éves vagy, 9 éve házas, tehát 19 évesen vett el. Nem tudom, mi volt az oka, hogy belefutottál egy házasságba - talán menekültél otthonról... De ez felelőtlenség volt ennyi idősen, mikor még érzelmileg nem álltál készen egy elköteleződésre.

2011. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
9 éve együtt 3 éve házas
2011. júl. 21. 22:43
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen gyerek...

Majd ha meg kérdezi hogy hol van apa meg miért hagytad el mit mondasz, már más pucu kellett?


Az ilyen nőtöl mentsen meg az isten mint amilyen te vagy!

Szálj magadba és gondolkozz el az életeteken beszélj a férjeddel hogy nics rendben ez meg az de a megcsalás az elég mocskos dolog!


Gondolj másra is ne csak magadra mi lesz a férjel ha elhagyod egy másikért akit egy hete ismersz meg viszed a gyereket ha eddig ivott ezután tuti alkesz lesz.. És miattad :)

2011. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A kapcsolatod megmentésén kellene munkálkodnod, nem azon, hogy hogyan cserkéssz be egy új pasit.

Van egy nagyon jó film, szerintem majd segíteni fog más megvilágításba tenni a dolgokat. A címe Fireproof, youtube-on is meg tudod nézni.


25/N

2011. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
keressetek fel vmi szakértőt!
2011. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!