Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két fiút szeretni?

Figyelt kérdés
Az egyik a párom, akiben azt szeretem hogy mindig kitalálja a gondolataimat, hasonló beállítottságú mint én, szinte mindent megtesz nekem.Boldog vagyok vele és szeretem, de nem érzem azt a bizonyos "pluszt".A másik a volt barátom, akit azóta sem tudok teljesen kiverni a fejemből! Ő volt az első igaz szerelmem és még most sem közömbös a számomra!Sőt!Amikor meglátom olyan gyorsan ver a szivem, amikor meghallom a hangját, vagy hozzám ér kiráz a hideg, és még mindig kimondhatatlanul tetszik! Viszont vele azért lett vége mert teljesen különbözőek vagyunk és semmiben nem értettük meg egymást. Mind a kettő kell nekem de tudom hogy ilyet nem lehet! Kivel lehetnék a legboldogabb? Mit tegyek???
2008. márc. 1. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párod én legjobb barátnak tudnám elképzelni, akivel mindent meg lehet beszélni, és a legféltettebb titkokat is el lehet neki mondani. Az előző barátodnál viszont csak a vonzalom van meg. Szerintem keresned kellene egy olyan pasit, akiben megvan mind a kettő, persze úgy, hogy a mostani barátodat ne bántsd meg nagyon. Ha viszont nem akarsz vele szakítani, akkor próbálj meg vele boldog lenni, és találd meg benne azt a bizonyos pluszt, hogy tökéletes legyen a kapcsolat.
2008. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazán nem lehet szeretni kettőt! A volt barátodhoz csak azért kötődsz, mert ő volt az első szerelmed!
2008. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Én is azt hittem, hogy lehet szeretni egyszerre két fiút. De egy hónap alatt rájöttem, hogy nem.

Gondolkozz el, hogy megérné-e visszamenni a volt párodhoz. Mint ahogy írtad, különbözőek vagytok: vége lett valamiért. Valószínűnek tartom, hogy ez már csak olyan kötődés, hogy ő volt az első.

Szerintem ne add fel a jelenlegi biztos helyzetedet, hanem próbálj boldog lenni. De az idő mindent megold...

2008. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!