Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem az exem akinek más tetszik?

Figyelt kérdés

Most csak barátok vagyunk, de úgy gondolom, hogy nekem van még esélyem nála annak ellenére, hogy egy más lány tetszik neki. Az érzéseimet már elmondtam neki, hogy mennyire szeretem stb.

De mi az amivel visszacsábíthatnám? Mit tegyek?

Ha egyszer valaki nagyon szeretett, akkor mit tehetek azért, hogy újra ugyanúgy érezzen?

Az olyan válaszok, hogy lépjek túl azok nem érdekelnek, szóval ne is írjátok.


2011. júl. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig akármennyire is nem akarod hallani, ez az igazság: lépj túl rajta.
2011. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig ez a válasz. Túl kell lépned. Neki nem te vagy az akivel együtt akar lenni. Magamból kiindulva, ha igazán szereted el tudod engedni, hogy boldog legyen. A sebeid a felszínen begyógyulnak, de ne várd hogy egyhamar elfelejted, azt meg végképp ne, hogyha mással látod nem akarod megölni azt a másik személyt.


19/f

2011. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az érzéseidet kár volt elmondanod....hívd át magadhoz vmi ürüggyel,aztán masztizz éppen mikor rád nyit,mit veszíthetsz:)
2011. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16:35

Nem akarlak leszólni, de ez enyhén qrvás volt. Ha ironikus akart lenni akkor oké.


19/f

2011. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max egy jó kis búcsúszex lesz belőle amire jó lesz emlékezni :)Egyébként ami nem megy azt ne erőltesd,tudom nem könnyű most,de pár év múlva mikor megtaláltad az igazit már csak nevetni fogsz az egészen,hidd el!!
2011. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!