Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abba fogja hagyni, és végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba fogja hagyni, és végre nem fog többé zaklatni?

Figyelt kérdés

1,vagy 2 hete lett vége egy 10 hónapos kapcsolatomnak.Ugyanis a barátnőm meg csalt ötször,én meg már nem bírtam tovább.Annyi esélyt adtam neki.De ő még mindig minden este felhív sírva hogy úgy is az övé leszek és járni fogok vele ismét,meg hogy tuti hogy még szeretem meg hasonlók.Na most..Én egyáltalán nem érzek már iránta semmit,nem is bízok benne.De nagyon idegesít hogy mindig sír nekem meg játsza az eszét.

Hiába mondtam már el neki negyvenszer hogy mivan most,hogy nem szeretem meg nem bízok benne,de nem érti meg.Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 22. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
húúú. ez a csaj nagyon szánalmas lehet..
2011. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azthiszem csoda történt.Nem írt rám sehol.*-*
2011. júl. 22. 21:42
 13/16 A kérdező kommentje:
Na kár volt elszólni magam,rámírt.-.-
2011. júl. 22. 21:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Tényleg hagyd a p*csába. A telót egy számváltással meg lehet oldani, vagy letiltod a számát. A neten meg ne olvasd el amit írt.

Ugrani meg nem fog, hidd el. Volt csajom is mondta, hogy legszívesebben felakasztaná magát... és amikor szakítottunk, tudom nem szép, de úgy ki voltam bukva, hogy azt mondtam tegye meg. Él és virul...

2011. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 AndiBandi93 ***** válasza:
Hidd el nem ugrana ki, túl gyáva hozzá. Csakis azért mondja neked, hogy még törődj vele, és sajnáld. Ne foglalkozz vele, ne válaszolj neki sehol se telefonon, se neten. Egyszer úgyis megunja. És nyugi, nem fog kiugrani...
2011. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

AndiBandi93 köszi a választ,és a többieknek is!

Nem ír,nem csinál semmit,de még él!

2011. aug. 9. 05:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!