Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem állandóan megakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem állandóan megakar engem változtatni. Ki, meddig bírná?

Figyelt kérdés

mindig és mindig talál bennem valamit, ami neki nem tetszik, és nekem úgy tűnik soha nem lesz ennek vége.

jelenleg ott tartok, hogy kezdek belefásulni a megfelelésbe.


vélemény?


2011. júl. 23. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg jobban ja´rnál, ha a "vége" opciót választanád.
2011. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11:40 vok. Nagyon kemény lesz, amit mondok, de ezekkel együtt (amiket most kommentben leírtál, h ezekkel zsarol),

te a menyasszonya vagy?? És az is akarsz maradni???

Ha azt mondtam, hogy egy kapcsolatban alap, hogy nem akarjuk megváltoztatni egymást, de még nagyobb alap, hogy nem zsarolunk azzal, hogy akkor vége. Nézd, én el nem tudom képzelni, h a feleségem cigizne, de eszembe nem jutna azt mondani, hogy vagy leszokik vagy elválunk (de ha jegyben járnánk még, akkor se). Nem cigiztél, amikor eljegyeztétek egymást, vagy akkor ő épp meccset nézett a tvben??? Szerintem valami nagy gáz van nálatok, amire lehet azt mondani, hogy nem olyan nagy, mert így él ma Magyarországon az emberek x százaléka, de ez a te életed. Úgyhogy: beszélgetés és döntés. Sok sikert!

33F

2011. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. júl. 23. 12:04
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te közöld vele, hogy vagy abbahagyja a megváltoztatásodra irányuló erölködéset, vagy mehet. (De lehet, hogy mindjárt elzavarhatnád, ha nem akarsz egy elrontott életet élni, amig el nem váltok)
2011. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne változz, és lehet, hogy magától megoldódik a probléma.
2011. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

ő olyanokkal érvel, hogy ő is mennyi mindenben figyelembe veszi én mit akarok


pl felhozta, hogy mivel én utálom a rózsaszín inget egy pasin (mert nekem feminim) ezért és csak ezért nem vesz magának.


tehát a változást ő oda-vissza elvárja


ok. jelenleg én tartom magam ahhoz, hogy nem változom, főleg zsarolásra nem!

és elmondtam neki, hogy ne akarjon önmagamból kifordítani, ha egy elképzelt nővel akar lenni, nem velem, vegye észre.

2011. júl. 25. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!