Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy feldolgozzam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy feldolgozzam? 6 hónapig voltam együtt a barátnőmmel, azt mondta a végén hogy nem érzi hogy szeretném stb. pedig imádom.

Figyelt kérdés
Ezután kiderült hogy még régebben összeismerkedett egy nyaraláson egy sráccal aki most Angliában tanul, és kiderült hogy februárban találkoztak. De annyira piszkosul bíztam a barátnőmben, mert én voltam neki az első mindenben és vakon megbíztam benne. De most 180°-ot fordult bennem a vélemény róla, hiába imádtam mindennél jobban.
2009. ápr. 4. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lesz, az biztos!A szakítás mindig fáj,bármi is legyen az ok.Keress magadnak elfoglaltságot,itt a jó idő használd ki.Haverokkal,vagy egyedül mindegy,csak a gondolataidat próbáld meg elterelni róla.Ha ennyire szeretted(ed)akkor sokáig fog tartani míg feldolgozod.

fel a fejjel!:-)))

2009. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Mi az?

B betüvel kezdődik, és ú a vége ;)

2009. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. ápr. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!