Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt szakítani hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítani hülyeség lenne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok a barátomra, akivel 2 éve együtt vagyok. Találkozgat néha az exbarátnőjével, és tartják a kapcsolatot. Elivleg ártatlan a dolog, gyakorlatilag nem tudom, elhihetem-e. Nem tilthatom meg neki, hogy találkozzanak, viszont rosszul esik, hogy magától nem mond le erről a "barátkozásról", pedig látja, hogy mennyire szenvedek, és én is hoztam már érte nem egy áldozatot! Elgondolkodtam a szakításon, pedig nagyon szeretem őt. Hülyeség lenne emiatt szakítnai? Inkább próbáljam meg valahogy nagy nehezen ezt elfogadni?

22N


2011. júl. 23. 13:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
42%
szerintem szakítani nem kell, de elmondhatod neki, hogy ez téged zavar, és hogy megtenné-e, hogy CSÖKKENTI a találkozók számát. ha nagyon kiakad, akkor van okod féltékenységre, ha nem, akkor megnyugodhatsz :) szerintem ez a legtöbb, amit tehetsz.
2011. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%

Úgy, nyomjad csak, a bosszú az mindent megold! Hülye... (utolsó)


Nem bosszú! Hülye.... :)

Rávilágítás egy tényre, mégpedig arra, hogy ami rosszul esik az egyiknek, ugyanúgy rosszul esik majd neki is. Így talán elkezd gondolkodni. Írom ezt azért, mert eddig nem vette figyelembe a barátnő kérését egyáltalán. Egyik fülén be, a másikon ki. Egyébként valaki írt egy olyat, hogy össze kell egymással ismertetni őket. Nem is rossz ötlet!

2011. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Az nem megoldás, hogy ha az egyik hibázik, akkor te is elköveted ugyanazt. Akkor milyen jogalapod van számon kérni a másikat?


A bemutatás mondjuk tényleg jó lenne. Ha a pasinak a volt bnője jó barátja maradt, ami mondjuk ritka (és kérdés, milyen szerelem volt az...), akkor simán tolerálni kéne. Ez olyan, mintha ő tiltana el egy fiúbarátodtól...csak mert bizalmatlan.


Amúgy a bizalomról: ha te megtettél mindent a kapcsolatért, akkor legyen nyugodt a lelked. Ő sem fog lemondani egy kósza kúrásért egy stabil kapcsolatról! Ha viszont nem tettél meg mindent, akkor pofa súlyba...

2011. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%

azon nem gondolkoztál, h érez még vmit az exe iránt?

ha csk magamból indulok ki, az exeimet a hátam közepére se kívánom, szép volt, jó volt, elmúlt. nincs miről beszélnünk, esetleg akkor van, ha nem zártuk le teljesen a dolgokat...


meg ha már így írod: "pedig látja, hogy mennyire szenvedek" 1 pasi nem szeretné a szerelmét szenvedni látni, elbeszélgetnék a fiúddal, mit érez irántad.

mindenesetre nekem gyanús...

2011. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 napietus ***** válasza:
100%

én is jóban vagyok az exeimmel, nincs ebben semmi. férjem exei közül 1 nő van, akit utálok, mert egy modortalan HP, de én nem mondtam a férjemnek, hogy ne beszéljen vele, csak annyit, hogy az én házam küszöbét ne lépje át, mert megválogatom a társaságomat. egyébként az exes sztorikról mindig ez jut eszembe:


"Tisztelt Uram!


Tudomásomra jutott, hogy Önnek a házasságunk előtt viszonya volt a feleségemmel. Kérem, hogy házunk látogatásától tartózkodni szíveskedjen.


Üdvözlettel:


XY"


válasz:


"Tisztelt Uram!


"Tudomásomra jutott" kezdetű körlevelét mai napon megkaptam..."

2011. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Smartguy86 ***** válasza:
52%

Biztos nagyon szenved. Sőt szerintem csak azért forog még a Föld, mert a kérdező megdolgozik érte. Ő az áldozat, az ÁLDOZAT, aki mindent feláldoz jól! :DDD Hát persze.


Önző g.eci... Neki meglegyen mindene, más nem érdekli. Ha a pasija nem úgy pattog, ahogy ő fütyül, akkor már nem jó... Ennyit erről.

2011. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
milyen kapcsolat az, ami csak akkor működik, ah áldozatokat hoztok? felejtsd el sztem!
2011. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem olvastam el a válaszokat, úgyhogy lehet volt már hasonló. Én megértem, hogy zavar téged, engem is zavarna. Beszélj vele, mondd el neki, hogy neked rosszul esik stb... Nem tudom hogy milyen időközönként találkoznak, de szerintem az pl normális ahogy nálunk van. Én kb félévente egyszer találkozok az exemmel, két három havonta beszélünk telefonon, hogy mi újság. Ennyi. Ha ennél sűrűbben értekeznénk akkor elgondolkodnék rajta hogy többet jelent nekem mint kéne:) Vagy ha a párom a mostaninál sűrűbben értekezne az exével az is gondolkodóba ejtene. Milyen sűrűn taliznak?

2011. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 szilvuszka válasza:

ülj le beszélgetni a barátoddal és,mond el neki,hogy ez mennyire fáj neked,ha valóban fontos vagy a számára és szeret,akkor meg fogja érteni,és nem fog vele találkozgatni. nem egészséges dolog,hogy ennyit van a volt barátnőjével.ha ilyen jól megvannak,akkor miért szakítottak?! ha a barátod nem is csalna meg vele,a lányban sose bízz...

NEM kell elfogadnod ezt a helyzetet,és ha hagyod is,akkor meg megérdemled. úgy van a barátod vele,hogy úgysem fogod dobni,mert szereted,és ezt mindig ki fogja használni,nem csak ebben a helyzetben.

lehet,hogy azt mondják,hogy nincs köztük semmi,de nem vagy ott velük,nem de?!

2011. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
sz@rba se néz a barátod, simán szakíthatsz vele. nem szeret igazán, ha annak ellenére is találkozgat az exxel, ha az neked szarul esik. ráadásul minek találkozgat vele? szakítottak nem ? le kell zárni, az exet meg kizárni az új kapcsolatból. ennyi. kukázd
2011. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!