Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt szakítani hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítani hülyeség lenne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok a barátomra, akivel 2 éve együtt vagyok. Találkozgat néha az exbarátnőjével, és tartják a kapcsolatot. Elivleg ártatlan a dolog, gyakorlatilag nem tudom, elhihetem-e. Nem tilthatom meg neki, hogy találkozzanak, viszont rosszul esik, hogy magától nem mond le erről a "barátkozásról", pedig látja, hogy mennyire szenvedek, és én is hoztam már érte nem egy áldozatot! Elgondolkodtam a szakításon, pedig nagyon szeretem őt. Hülyeség lenne emiatt szakítnai? Inkább próbáljam meg valahogy nagy nehezen ezt elfogadni?

22N


2011. júl. 23. 13:49
1 2 3
 21/29 dukai regina ***** válasza:
0%
szerintem mond meg neki hogy vége szakíts vele ha egy lény kidobja és ha a fiu szereti úgyis ő fog a lány utén mnni ha megkérdezi miért szakítasz vele megmondod az exxe mijatt mert nem bírod elnézni hogy mindig találkozgatnak ha ő ebből felfogja és tényleg szeret akkor kibékültök és álít magán ha nem akkor meg tényleg vele volt a hiba kisírod magad befalsz egy csomó csokit és ennyi az egész én is ezt tettem:) bevált minden fiúba benne van az hogy ha elhagyják akkor ő megy ...
2011. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy döntöttél, de hallgass ide. Én is közel két éve vagyok együtt barátommal, párommal, akit nagyon szeretek. Neki két exe is fent van facebookon, mindkettő ír neki, dumálnak, böködik egymást. Rosszul esett, megmondtam neki, ő pedig tudomásul vette, azóta nem ír rá. Megkértem, szóljon, ha beszélnek, megnyugtatna. És ha a csajok közül valamelyik ráír, és dumálnak, rögtön szól, tudom, hogy bízhatok benne, de igyekszik nem komoly dolgokról beszélni, csak felszínes csevejt folytat, mert tudja, hogy bánt, ha beszélgetnek. Én pedig bízom benne.


Amúgy azt írtad, hogy "látja, hogy szenvedek". De megmondtad neki? A pasik olyanok, hogy nem mindig veszik a jelzést, még akkor se, ha a barátnőjüket régóta szeretik, őszintén. Egyszerűen így vannak bekódolva. :D Szóval ne dönts azalapján, hogy mit gondolsz. Lehet, hogy nem is veszi észre. Beszéld meg vele, szólj neki. Igen, egy kapcsolat alapja a bizalom, viszont a bizalom is, akár egy ház, biztos alapokra kell, hogy épüljön. Ha az alapozás nincs meg - hiszen találkozik az exszel, akire féltékeny vagy - a későbbiekben ez csak romlik, és a teljes bizalom összedől. Szóval BESZÉLJ VELEEEE!!! mielőtt butaságot csinálsz.

2011. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még csak annyi, hogy amúgy meg kíváncsi vagyok, hány évesen, milyen tapasztalattal írják, hogy dobd a srácot. Volt-e már komoly kapcsolatuk egyáltalán, vagy tudják-e, kik a fiúk, mert így látatlanban bárki dobálózhat ilyen tanácsokkal.
2011. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 napietus ***** válasza:
én csak a srác érdekében írtam, hogy dobja a kérdező. nem lehet neki könnyű az élet, szegénynek...
2011. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%

Isten irgalmazzon napietus pasijának.

Kérdező nem kell rögtön szakítani. Az áldozatokkal ne gyere, mert azt elméletileg szívesen, önszántadból tetted a kapcsolatotokért. Ha meg felhánytorgatod az nem jó... Az áldozat mint olyan egy önzetlen cselekedet. Nem várunk cserébe semmit. Milyen gyakoriak a találkák az exével?

2011. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon féltékeny típus vagy. Én barátom is beszélget az exeivel, sőt, jóban is vannak, de tudom,hogy nagyon szeret engem, és sosem csalna meg. Bízz benne. :)
2011. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgess el a barátoddal, hogy a szíve kihez húz, kit szeret igazán, mond el te miért szenvedtsz, és tisztázzátok a konfliktust. Az nem jó, ha szenvedsz, annyit nem ér.
2011. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat elvileg azért jön létre, hogy jól érezze magát két ember egymás társaságában. Ha már valaki szenved benne, akkor ott hézag van. Ha szereted a srácot teljes szívedből és nem érzed magad mártírnak minden tekintetben, akkor azt mondanám, lazíts végre egy kicsit, emellett pedig bízz magadban és a barátodban. Túl fiatal vagy még, hogy bármi ilyesfajta görcsöléssel tönkretedd az életed (legalábbis egy szakaszát). Akkor van értelme szakítanotok, ha végképp nem látsz megoldást a problémádra.
2011. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

hm...az én volt barátom is találkozgatott egy volt barátnöjével.mindig viccelödtem neki arrol, h majd egyszer találkozunk és akkor lelövöm.egyszer megkérdezte, miért poénkodok erröl annyit.selytette, hogy baj van.(a fiuk értelmesebbik rétege észre veszi ezt, hanem veszi észre, akkor rá kell jöjjél, hogy egy idiotával jársz.)akkor elmondtam neki, hogy zavar az hogy sokat találkozgat a volt barátnöjével, azt mondta nem kell aggodjak, nem történt köztük semmi (ugyanis mondtam neki, h félek attol, h visszaszeret abba a lányba).aztán mondtam neki, h talizgathatnak, csak ne ilyen sürün,mert rosszul esik.

ha megérti a helyzeted, és teljesiti a ikivánságod, akkor szeret, ha nem akkor dobd ki minél elöbb.

2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!