Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Minden fiút zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minden fiút zavarja ha egy csak moletteb alkat és nem nádszál vékony és mindegyikötök csak a külsöt nézi? Szerintetek mi a fontosabb a külsö értékek vagy a belsö értékek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

13:47 vagyok


Nem mindegy? Legalább nem teszek fel hülye kérdéseket...

2011. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont az nem tetszik, ha valaki túl vékony.
2011. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves tegnapi 14:05kor hozzászóló!!Én is adok magamra attól függetlenül h duci vagyok!És több mindent megpróbátam már azért h lefogyjak ....és igaz az a hozzászólás h sokmindenkinek ez a génjeiben van...ha megézem a családfát akkor már értem:D és ezt az orvosom is mondta h soha nem leszek nádszálvékony...én csak azt nem értem hogy sok fiú miért mutogat újjal az ien lányokra ....és mivan ha vki beteg és azért olyan amien???Erre nem gondolnak....Örömmelnézem hogy azért a legtöbb fiúnak a belsö többet ér mint a külsö:))Egyébként nem is tartom magam csúnyának azon kivül h duci vagyok:$S És pedig sztem nagy elvárásaim sincsenek fiúkkal kapcsolatba csak legyen megértö hűséges kedves és lehessen vele beszélgetni...
2011. júl. 25. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!