Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz kérdés. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz kérdés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
a barátommal 1 éve és 1 hónapja vagyunk együtt...ő ez idő alatt többször megcsalt engem...de azóta megváltozott teljes szívéböl imád, én viszont addig nem tudom igy imádni mig nem kap vissza a rengeteg megcsalásból, legalább egyet..meg is beszéltem 1 talit 1 sráccal holnapra...nés utána hogy mondjam el neki hogy mással taliztam? és mikor?
2011. júl. 24. 21:48
 1/10 A kérdező kommentje:
hozzá kell tennem, 1 órája sirok mert lelkiismeretfurdalásom van de ugyérzem h meg kell tennem...ő az első pasim, amúgy.
2011. júl. 24. 21:50
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
A csávód egy k ö cs ö g, te meg egy h ü ly e p i cs a vagy. Illetek egymáshoz.
2011. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Húúú de nagyon imádhat ráadásul teljes szivéből.Te egy nagyon naív lány vagy én már páros lábban kirugtam volna te meg még vele vagy? Elégkevés eszed van úgyh egyetértek az előzővel megérdemlitek egymást.Csald csak meg és süllyedj a szintjére.1. kapcsolat?Akk nem lehetsz több 15nél.Nh ebből látszik h mennyire kis éretlenen a mai tinik.De csináld csak hajrá.
2011. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úristen de nyomi vagy:D Figyelj szerintem dobd ki inkább mert nevetséges ez a viselkedés. De komolyan, ilyet... xddd Amúgy sokféleképpen nem tudod neki megmondani. Kicsim képzeld találkoztam egy sráccal, és megcsaltalak. -De miért??? Miért teszed ezt velem?? -Hát tudod nem felejtettem el amit anno te csináltál velem.


FUUUUUUUUU

2011. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányszor kell még elmondani? Megcsalt = Szándékosan fájdalmat okozott neked (többször is, ez hab a tortán). Aki erre képes, az NEM szeret. Mondhatja, hogy szeret, esküdözhet is rá, és arra is, hogy soha többet nem fordul elő, de ettől ez még nem igaz, és nem lesz így.
2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg megtudhatnám,hogy hány éves vagy?Amúgy csúnya dolog hogy többször megcsalt,de ha most igaz hogy csak érted repes a szíve,akkor ne rontsd már el azzal hogy "visszaadod",ez olyan infantilis megoldás,sőt! ez nem is megoldás.Ez abból is látszik,hogy sírsz miatta.
2011. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a fiú nem szeret téged akármit is mond különben egyszer sem csalt volna meg nem,hogy többször.Újra meg fog csalni ebben biztos lehetsz.Te sem szereted őt ha ilyesmi eszedbe jut.Szerintem szakíts vele vagy ha nektek ez jó akkor éljetek nyitott kapcsolatban kúrjatok férre akivel csak akartok.Ti döntésetek.
2011. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez csak annyit jelent, hogy te komolyan vetted a kapcsolatotokat, míg ő nem. de azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a reváns lesz a megoldás? dobni kellene:/
2011. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 k4lm0p1r1n ***** válasza:
ha szereted akkor nem csalod meg. a szerelem közel sem a bosszúról szól. elég elkeserítő hogy ilyen emberek vannak a világon. én még egy barátnőm sem csaltam meg, de engem már csaltak meg. mégsem érzem úgy hogy de meg csaltam volna, hogy érezze. ez egy olyan dolog amit az ellenségemnek sem kívánok.
2011. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá. Kíváncsi vagyok hány éves lehetsz! 14-15? Oltári nagy baromság azt gondolni, hogy ha ő megcsalt akkor azt vissza kell neki adni. De egyébként szerintem eszed annyi mint egy maréknyi lepkének, ha az után hogy megcsalt nem hagytad el. Nyugodtan csald csak meg te is, és akkor majd büszkén sétálhattok az utcán mintha mi sem történt volna. De egyébként arra nem gondoltál, ha te megcsalod, akkor azt majd ő is vissza akarja adni? Ezzel egy olyan ördögi körbe fogtok beleesni amiből utána nincs kiút.
2011. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!