Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövér nők mért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők mért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 14:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Mert mint már előttem is leírták: igénytelen, egészségtelen, ezek mellett pedig taszító. Lehet álszentkedni, hogy a külső nem számít meg blablabla, de igen is számít, méghozzá addig a szintig, hogy szexuálisan vonzónak találjuk a párunkkat. Ez utóbbi pedig a férfiak 90%-nak nem sikerül, ha kövér nő a párja. Fogyj le, de ne másokért, hanem elsősorban magadért.
2011. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
52%
Én már találkoztam szép dagi lányokkal. A kisugárzás sokat segíthet. Nem mellesleg a dagi fiúknál érdemes próbálkozni az ilyen hölgyeknek.
2011. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
Én több fiút is ismerek, akiknek nem ez a fontos. Bátyámon rendesen csonálkoztam, amikor összejött egy kövérebb lánnyal, mert ő meg (kis pocaktól eltekintve, meg a magassága miatt is) átlag testalkatú. Azt hittem, hogy csak a nagyobb darab pasiknak jönnek be, de ő még ezt is megcáfolta. :) Én sem vagyok valami vékony, de van barátom. Csak meg kell találni az igazit, akinek ez lesz a legkisebb problémája. Annak kell egy kövér nő, aki nem úgy akar dicsekedni a barátnőjével, hogy "nézzétek, olyan jó a segge/melle, és egy gramm háj sincs rajta", hanem úgy, hogy "nézzétek, ő az, akit nagyon szeretek, olyan okos, kedves, megértő, kintűnő szakács, és megbecsül engem". ^^
2011. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Smartguy86 ***** válasza:
67%
16:05 - Mert egy szép nőre nem lehetnek igazak ezek a dolgok? :D Akkor meg már inkább egy szép, egészséges nő, mint egy kövér...
2011. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

14:05

kompromisszumot kell sokszor kötni az embernek, ha nem néz ki túl jól. Dagi csajok mellett nem nagyon látni helyes srácot.(persze most mindjárt jön valaki, hogy dedededede ő már látott. De nem ez jellmező)

2011. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

egyébként a húgom a kövér nem én most 103kg.És mivel nem talál társat már élni sem akar.Nagyon félek mi lesz vele?

sajnos nem tud diétázni,mert ha keveset eszik elájul.

2011. júl. 26. 16:13
 17/31 Smartguy86 ***** válasza:
75%

Talán mert nem azt jelenti a diéta, hogy keveset kell enni! A diéta kiszámolt étrendet jelent!!!!!! Lehet diéta az is, hogy megeszel 3 malacot! Ha az van kiszámolva azért, hogy hízzál pl, vagy testet építs.


A fogyás lényege a kalóriadeficit - kevesebbet kell bevinni kalóriát táplálékkal, mint amennyit elhasználsz a mindennapokkal és SPORTTAL!!! SPORT!! Ez nagyon fontos! Méghozzá aerob sport legyen, futás, úszás, bicikli, görkori - csak emelje meg a pulzust. A statikus izomerő edzések fogyáshoz nem jók - mint pl: felülés, fekvőtámasz, guggolás (4 ütemű fekvőtámasz már inkább).


Szerintem eligazodtok a neten, ha fogyókúráról van szó. De soha, ismétlem SOHA ne dőljön be semmi csodaszernek, csodaterápiának, mert szélhámosság! Fogyni csak akkor lehet, ha megvan a test részéről a reakció az igényre - tehát sport,sport,sport. Hajrá!

2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%

Smartguy86!

De, igazak lehetnek egy szép nőre is, csak épp ezaz, hogy a kövérekre csak ránéznek, és azt mondják, hogy ezzel tuti nem járnék. Én csak a belső értékre hívtam fel a figyelmet, mert igenis lehet járni egy kövérebb nővel is. Ha neked nem tetszenek, nyilván nem fogsz járni velük, nem azt mondtam hogy csakis a kövérekkel járjon mindenki... Szóval ha lehet, ne vedd magadra! Van, akinek CSAK a belső számít. Neked a külső is. Ez van.

2011. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Smartguy86 ***** válasza:
20%

Persze, mert az általános tapasztalat az, hogy ami belül, az van kívül... Jó példa a kérdező testvére, aki már megunta az életét, és magába zuhant, csak mert az egyszerűbb, mint tenni a dolog ellen.


Pl sok kövér embernél a kövérséget nem betegség (hormonzavar) okozza, hanem az, hogy a zabálással kompenzálnak valamit... pl a megoldatlan stresszt, a rossz családi hátteret, idősebb korban a mellőzöttséget/tisztelet hiányát, stb. Aki ezeket nem tudja megoldani, arról valamilyen szinten elmondható, hogy gyenge, lelkileg labilis személyiség. Ilyenekkel pedig nem jó buli együtt lenni, mert támaszkodnak a társukra, függenek tőle, zsarolják, érzelmileg terrorizálják. A felhőtlen boldogság meg nem ez... szerintem.

2011. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a félénk srácok sem kellenek.
2011. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!