Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövér nők mért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők mért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 14:59
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
51%
a külső ami megfog a belső ami megtart !!
2011. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Smartguy86!


Látod, te is írod, hogy vannak olyan nők, akik betegség, hormonok miatt kövérek. Te nem láthatod egy emberen, hogy az épp mért kövér, de mivel azt mondod, hogy az átlag más miatt az, ezért nálad már a beteg is olyan lesz. Hiába tudod, hogy vannak kivételek, mégsem fogsz kapcsolatban kövérebbekkel ismerkedni, csak mert az átlag ilyen... És elmondom, ezt örökölni is lehet. Én hiába alig eszek, (az aligon nem 2 egész disznót értek), sok zöldséget eszek, sokat mozgok, mégis ilyen ilyen vagyok, mert egyszerűen nem megy lejjebb dupla sporttal, és fele annyi kajával sem. örülök, hogy tartom a súlyom, és bizony a körülöttem lévők szeretnek, mert ismerik a családomat is, és hát családi vonás. De én nem is foglalkozok azzal, hogy valaki elítél, mert boldog vagyok 5 éve a párom mellett, és bizony nem csak a belsőmet dícséri, mert neki így is szép vagyok. Aki nem ismer, persze rögtön rám mondja, hogy egy lusta disznó vagyok... Az "átlag ilyen" felfogás miatt pedig sok nagyon megbecsülendő nő mellett rohannak el a pasik.

2011. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én már úgy kivagyok éhezve a puncira, h jöhetne már egy kövér csaj is, nekem nem számítana a testsúlya!
2011. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én is elkapnám. Na akkor partyba vágnánk a húgodat, mit szólsz?:D
2011. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
A húgomnak még soha életében nem volt párkapcsolata 24 éves és azért elmondom,hogy nagyon szép arca van.
2011. júl. 26. 20:17
 26/31 anonim ***** válasza:
2 barátnőm: mind2-en ducik, mind2en egyetemre járnak, mind2nek szép arca van, jól öltözködnek, értelmesek, és okosak. Az egyik biztos hogy örökölt ilyen gént, amitől könnyen hízik, és pont ő táncos is ezek mellett. Mégis ilyen, és nincs barátja egyikőjüknek sem. Pedig nagyon sokmindenről lehet velük beszélgetni, kedvesek, megértőek, és itt van, hogy 20 évesen nem volt még senkijük...
2011. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én még véletlenül sem szerettem volna gúnyolni a tesódat, és elhiszem h nagyon szép arca van. De éppen ezért, nem kellene esetleg a dagibb srácok közül párt választania? Annyi magányos, szeretetéhes srác van mindenhol, nem lehet, h egy kicsit zárkózott, és meg sem próbál ismerkedni?


És amúgy tartom a véleményemet, nagyon szép dagi lányok is vannak.

2011. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Jó természetű és nem zárkózott-de a dagi fiúknak sem kell,már nagyon sokat próbálkozott. sok barátja van ,de úgy mint nő nem kell senkinek
2011. júl. 26. 20:37
 29/31 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg a csúnyácskább, de jólelkű srácok?
2011. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 TopGun99 válasza:
Talán azért...mivel hogy kit izgat fel egy övér,dagadt,200kilós csaj? O.o Szerintem senkit sem a kövérekkel meg csak az fekszik le akinek más nem jut..szóval ha nincs jobb valakinek akkor meg teszi az is...
2011. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!