Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Mit tegyek? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Mit tegyek? Csak viccelt vagy komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Tegnap délután találkoztam barátommal,próbája volt szóval kocsival eljött értem és beültünk egy étterembe és megittunk egy-egy tonikot,és utána kérdezte hogy ne menjünk el egy olyan helyre ahol kettesben vagyunk,mondom persze mehetünk ha gondolod(hozzá nem tudtunk menni meg hozzám se)és először a régi strand parkolójába gondoltuk hogy megyünk de ott sokan voltak ezért elmentünk egy távolabbi eldugott helyre,persze nem azért hogy 18 karikás dolgot csináljunk,hanem csak hogy nyugodtan tudjunk beszélgetni.Már egy jó egy órája voltunk a parkolóba tök nyugodtan hozzábújtam és egyszer csak full komolyan mondja hogy 'tudod miért hoztalak ide,ahol nincsen senki? kérdezem miért? hát hogy megerőszakoljalak,és a vontató kötéllel odakötlek egy fához és nem fog megtalálni senki mondom csak viccelsz azt mondja nem nem viccelek,szerinted miért voltam eddig ilyen kedves veled?'és akkor úgy beszartam hogy mozdulni se mertem át csúsztam a kocsi másik felébe és kirohantam volna a kocsiból de nem tettem,és pár perc csend után azt mondja hogy 'csak vicceltem',és holnap megyek hozzá filmezni,és egyedül leszünk a házba és őszintén picit fosok hogy holnap eljátssza ugyanezt de nem csak viccelni fog.Szerintetek mit csináljak?
2011. júl. 26. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
akkor meg mit izélsz ? :D azért elég kemény,hogy 5 nap után így beszarat :D én elgondolkoznék .. végülis még nemis ismered olyan jól.
2011. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
5 nap után azért nem kéne ilyenekkel viccelődnie,szerintem,3 hónap után talán elmenne de még akkor se nagyon..sőt amúgy se,mert ebbe semmi vicces dolog nincs ha valakit megerőszakolnak,szóval ezzel amúgy se kéne viccelődnie nem csak neki hanem senkinek..és azért picit elgondolkodtató,mert azért picit fosok találkozok megmondom neki hogy ezzel ne viccelődjön legközelebb és akkor mi van ha azt mondja hogy oké nem viccelődök mert komolyan gondoltam?Éppen kezdtem benne megbízni,és ahhoz kell egy kis idő hogy megint bízni tudjak benne,mert ezzel picit el szúrta a dolgokat,jó lehet poénnak szánta de ha nem akkor szart se tudok csinálni,mert egy jóval idősebb pasi letud úgy fogni hogy nem tudok mozdulni..
2011. júl. 27. 12:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Egyébként kíváncsian várom a fejleményeket. :)
2011. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!