Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kérdés, hogy szerintetek ciki volt neki amikor jártunk? 16/L

Figyelt kérdés

Szíjasztok!

Márciustól elkezdtem járni egy sráccal , aki az osztálytársam is volt egyben.Én nagyon szerettem őt, és állítólag ő is engem,amiben most már kételkedem.Amikor jártunk azaz 3hónap alatt senki nem látott minket együtt.Egyszer egyik osztálytársunk kérdezte órán,hogy igaz-e hogy járunk ő meg ránézett utána rám,és annyit mondom hogy igen van csajom.Az is baja volt .hogy a családom meg akarta ismeri.Így tehát szakítottam vele múlthónap közepén, erre ma kint volt neki facebook-on kapcsolatban van ...-al.Hozzá teszem ,hogy mi még facebook-on se írtuk ki.hogy járunk.Szerintetek ciki voltam számára és ez azért van??


2011. júl. 27. 21:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
szia megnéztem a képet és sztem nem szégyellt csak hülye volt ha meg szégyellt akkor is :D
2011. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Szíja hát köszi szépen de én ezek alapján azt gondolom h.szégyellt. de mostmár teljesen mind1..
2011. júl. 29. 15:47
 23/28 anonim ***** válasza:
nem tudod ugy huzogatni ahogy tervezte igy mas csaj utan nezett...en pedig a palinkat szeretem :P
2011. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Szerintem ,nem ciki vagy csak tudod , most egy fiúnak barátnője , meg ottvannak neki a haverok is :/ háát.. szerintem még ídőt kellet volna neki adnod.. ez neki még furcsa lehet , meg hogy egyből a szüleiddel :/
2011. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Szerintem nem szégyellt. Én is úgy gondolom, hogy 2 vasat tartott a tűzbe... Igaz, hogy te szakítottál vele, de úgy látszik nem is bánta. Attól mert nem szeretett úgy igazán, még nem biztos, hogy csúnya vagy. Hidd el valakinek te vagy a világon a legtökéletesebb, csak meg kell találnod! Lehet már holnap rálelsz, de lehet, hogy csak 10 év múlva.

Nekem kicsit pesszimistának tűnsz, magadban keresed a hibát. Pedig egyszerűen nem mindenki illik össze mindenkivel. Még sok ilyen lesz, nem szabad magadba zuhanni, próbálj meg pozitívabban gondolkodni magadról!

2011. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszokat én úgy gondolom ez nem volt részemről nagy kérés h.jöjjön el és a szüleim hagy ismerjék meg de a pasik nem lehet megérteni..meg ugye minket se csajokat...

és persze h.magamban keresem a hibát amikor egyiknapról a másiknapra olyanok voltunk egymásnak mint 2idegen és persze h.elgondolkoztam azon h.mit csinálhattam rosszul de már rá jöttem..

2011. aug. 3. 10:33
 27/28 anonim válasza:
Igen , értelek de mondjuk acc neki 1 hetet még (attál volna)de teljesen megértelek , bár nehezen mert énis srác vagyok , de azért lehet hogy ő is túllépte a dolgokat , ha lenne barátnőm akkor nem szégyelném ,hanem vállalnám :D
2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

de arra már eltudom jönni hozzánk h.lefeküdjünk nah erre mit mondassz???

mert nem azzal volt baja h.anyuék hanem azzal h.a kolesz miatt nem tud kijönni érdekes h.akkor ki tudott ennyit a pasikról ő szégyelt engem

2011. aug. 3. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!