Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, van még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nőies, ugyanakkor nem r*bancos. Nem bulizik, nem dug össze-vissza, nem jön csak úgy össze akárkivel aki kicsit is szimpatikus neki meg jól néz ki, lehet rá számítani jóban rosszban, nem önző, képes odaadóan szeretni, és hűséges. Nem néz le azért, mert nem vagyok ilyen rózsaszínpólós kigyúrt menő partiarc, nem használ ki, ha látja mennyire odavagyok érte, lehet felé őszinte érdeklődéssel közeledni, lehet vele sokmindenről beszélgetni, nem csak valami TV műsorról meg sztárocskákról. Egyszóval olyan szép (nekem tetsző) lányra gondolok, aki érett, és kész egy rendes, nem önzésen meg kétszínűségen hanem bizalmon és szerelmen alapuló párkapcsolatra. Létezik ilyen, vagy én veszem magam túl komolyan és jöjjek össze bárkivel aki tetszik és pillanatnyilag jól érzem magam vele? Néha már fel akarnám adni, de mindig súgja valami, hogy van remény, és annyira jó ebbe a reménybe belekapaszkodni...
2011. júl. 28. 20:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal a buszmegállóban ismerkedtünk meg. 9 éve vagyunk együtt, 5 éve összeköltöztünk.

Vannak még csodák...

2011. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%

Vannak ilyen lányok, nők! Tény, hogy egyre kevesebb. Én is pont ilyen párt keresek. Érdemes esetleg a hobbid, szabadidős elfoglaltságod alapján ismerkedned. pl: sport. A baráti körödből is akadhat hozzád illő pár.

27/F

2011. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

nyilván létezik, de senki sem szereti az önsajnáltató srácokat mert az mocskosul nem férfias, a nőknek meg férfi kell. most nem leszólni akarlak, mert egy anoním oldalon kiírod magadból a sok sza*rt, megkönnyebbülsz ez tök jó.

a való életben azonban nem szabad rinyálni, mert még Betti a csúnya lány is el fog kerülni! tényleg csak jó tanácsként mondom.


"Ne mutasd ha fáj...ne mutasd, ha vérzik...mert úgysem látják...úgysem érzik...”

2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
ez vicces én pont ilyen vagyok.Mégis le vagyok nézve,mert nem cigizek,nem iszok,nem bulizok,nem füvezek,és nem vagyok ribanc.Pár hete ezt kaptam meg egy sráctól:"Te vagy minden jó elrontója"Hát elnézést kérek hogy én mertem normális lánynak megmaradni.És állandóan meg akarnak változtatni,hogy ne legyek már ilyen.Annyiszor akartak már rászoktatni a cigire,a piát is állandóan erőltetik,a füvet is.De én egyszer sem mondtam igent.Ezért inkább kiközösítettek,mert szegényeknek nem sikerült rászoktatniuk semmire:D szánalmasak...Bulikba egyáltalán nem járok,mert undorító ami ott megy.Én meg ebből nem kérek.Az ilyen egyéjszakás és a buli erejéig tartó kapcsolatok tőlem nagyon messze állnak.Hát még én se találtam normális fiút.Pedig nem is kérnék sokat,csak hogy őszintén szeressen,ne csaljon meg,ne beszéljen ki a haverjainak,ne legyen bunkó,lehessen vele beszélgetni értelmes dolgokról,és lehessen rá számítani mindig.Engem az ilyen felszínes dolgok rohadtul nem érdekelnek hogy mennyi pénze van,vagy hogy van e autója meg ilyenek.Hiába mondják a fiúk hogy a lányoknak csak ez számít. Nah én ilyen vagyok mégse kellek a kutyának se.Csak az ilyen nagymenő fiúknak akik állandóan beszólogatnak hogy: jajj de szép vagy,meg szia cica van gazdád? Hát mondanom se kell...Inkább meg se hallom.Dehogy már egy normális fiú nem tud jönni:( 18/L
2011. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
jahm és még annyit hozzátennék hogy engem az nagyon zavar,ha a fiú eszetlenül piál,mértékkel még nincs baj,de a részegeket nagyon nem szeretem,és azt egyenesen gyűlölöm ha füvezik.Sajnálom én már csak ilyen defektes vagyok:D
2011. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én sem piáltam vagy cigiztem soha sem, szóval értem miről beszélsz. Priviben (e-mail) kérdeztem Tőled valamit, olvasd el kérlek.
2011. júl. 28. 22:46
 17/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezen az oldalon egyfolytában azt látom, hogy a tinédzserek körében az a menő, ha iszik cigizik stb., és hogy lenézik azokat, akik a fentieket nem művelik...Ezek szerint én egy viszonylag normális helyen élek, ugyanis itt nem az elfogyasztott alkohol mennyiségének függvényében ítélik el az embereket. Aki iszik, igyon, aki nem, ne!(persze itt is vannak kivételek) Attól, hogy valaki ilyen szempotból "tiszta", még lehet egy tahó.

A kérdésre visszatérve, vannak, csak ezt első ránézésre nem lehet megállapítani. Én is hasonló vagyok, csak én néha eljárok bulizni, na nem mintha rajonganék a zenéért, inkább a társaság, barátok miatt, vagy csak kiereszteni a gőzt. Ne keresgéld görcsösen az ideált, majd váratlanul betoppan:) Remélem, segítettem. 15L

2011. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Van..szerintem sok ilyen lány csak nem veszik észre őket. 16L
2011. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Nem cigizek, nem iszok egyáltalán alkoholt, lehet mindenről őszintén beszélgetni velem mindenféléről. Segítőkész, odaadó és figyelmes vagyok, csak sajnos voltak akik kihasználták a jóindulatúságomat és ezért visszahúzódó vagyok. Egy férfin nem szeretem a lila cuccokat, és a rózsaszínt se:)
2011. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Most itt hirtelen két válaszoló is leírta kb az élettörténetem... Én is egy abszolút visszahúzódott helyzetbe kerültem, mert visszautasítottam a piát meg a cigit és egyből mindenki rám sütötte, hogy ódivatú, maradi, vagy épp gyáva vagyok. Pedig csak külső szemlélőként látom és sokszor borzasztónak ítélem azt, amit az alkohol tesz az emberekkel, illetve azt, hogy ma már egy jó bulihoz kötelező inni, mert anélkül nem is megy...

Az sajnos igaznak tűnik, hogy mivel bulikba se a normális lányok se a normális fiúk nem járnak (más programot meg nem képesek már csinálni társaságok-.-), nagyon kicsi az esélye, hogy összefussanak ezek az összeillő párok.


Én is jelenleg a végső feladás stádiumában vagyok. Lehet, hogy a végén még tényleg itt a gyik-on fogok keresgélni...


20/F

2011. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!