Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen elvagyok keseredve...

Teljesen elvagyok keseredve 16 éves lány vagyok 13 kg-t leadtam és vissza híztam 5 kg-t! Hogyan tudnám leadni hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 12. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!! Sport, sport,sport!!! azért hízhattad vissza, mert fogyóztál, nem ettél, és bizony ez a jojo efektus, amikor visszajön amit lefogytál ( igazság szerint a zsír ilyenkor nem tűnik le, hanem lerakódik a belső szerveidre, ezért nem egészséges) a réka dvd 2OO9 nagyo jó :D és gyorsan is hat :D ne a kilók érdekeljenek, hanem, hogy jól nézz ki,mert mondjuk te kikötöd azt, hogy 5o kg-ot lefogysz, de az nem garand, hogy jól is fogsz kinézni, plussz szebb egy izmos popsi, comb, mint egy csontkupac :D trornázz, már karácsonyra látszani fog a centiket :D:D
2009. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16:10. A dvd amit ajánlottál az vékonyaknak is jó, hogy formáljon vagy csak annak jó, aki fogyni szeretne??
2009. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vikonyaknak is jó :Dmert nem fogyi dvd, hanem izmosodsz tőle :D d efigyelmeztetlek, az eslő gyakorlattól 3 napig nem tudsz menni XD én sem tudtam :D
2009. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elöző vagyok, még annyit, hogy a ducik azért fogynak tőle, mert a zsír eltűnik és izmosodik az ember :) és ugye ez centibenn látszódik :D
2009. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
:Drendben. én nagyon vékony vagyok, de semmi formán nincs, de láttam már olyan vékonyakat is, akiknek tök jó alakjuk volt (formás fenék stb.) és én is el akartam kezdeni vmi edzést:) Akkor lehet kipróbálom:)
2009. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, a 90 napos diéta az állítólag naon hatásos, és tartós!
2010. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!