Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Szabad még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Ő 18 éves lány, én 19 éves fiú. Neki is volt egy barátja, és nekem is egy barátnőm már, de nem volt komoly. Már legalább 8 éve ismerjük egymást, sokat vagyunk együtt. Kb 2 éve elmondtam neki hogy többet érzek de azt mondta maradjunk csak barátok. Ő a szomszéd faluban lakik, szval közel van. Azóta senkivel nem voltam és még mindig azt érzem, de közben még többet vagyunk együtt. Nem tudom h mit csináljak említsem-e neki még1szer? :[ Nem akarnám elrontani..
2011. júl. 28. 21:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mi lett??
2013. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mi lett végül is most a történet?
2014. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

MI A FRANC LETT

(EN IS SZEPTEMBER HARMADIKAN SZULETTEM!!)

2014. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Ember, mi a tököm történt????
2014. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Mi lett veletek??^^

Adj életjelet!!:)

2015. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Azt ígérted, (6 éve) elmondod a fejleményeket. Ezek szerint nemet mondott.
2017. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, nem volt eszemben már ez a kérdés, csak az utolsó válaszoló írt nekem egy üzenetet, akkor láttalak titeket. Leírom ide is, amit neki válaszoltam.

Vele nem lett semmi utána, rá néhány hétre elkezdett randizni egy haverommal, aztán ott hagyta egy másikért, akivel szintén csak 1-2 randiig jutottak. Utána mi összevesztünk, azóta sem beszéltünk. Örülök neki. :) Azóta már másvalakivel vagyok, lassan 3 éve.

2017. máj. 16. 07:59
 28/29 anonim ***** válasza:

Na...

Kösszii szeeppeeen

2023. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy írtál!
2023. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!