Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a megcsalásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megcsalásról?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy megcsalt a barátnőm, de nem igazán mondta el, és szer. Intetek megpróbáljam kiszedni belőle, vagy álljak úgy hozzá, hogy amiről nemtudok, nem fáj. Régen ezt mondtam neki, hogy ha vmit nem mond el, akkor később már ne is tegye, mert csak rosszabb lesz.
2009. ápr. 6. 23:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek erőltessem, vagy hagyjam?
2009. ápr. 6. 23:08
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy kapcsolat legfontosabb eleme, hogy meg tudjátok beszélni, ha felmerül valami probléma, és itt szerintem felmerült. Ha nyomaszt valami, üljetek le és beszéljétek meg. Lehet, hogy csak valamilyen félreértés történt...


Nagyon rossz tud lenni, ha valami bánt és nem osztod meg a másikkal. Teljesen felemészthet és mivel emberből vagy nálad is egyszer kiborulhat a bili és akkor szakítás is lehet a vége.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajna már 1x megcsalt, és akkor majdnem kikészültem. Megbocsájtottam neki, mert nagyon szerettem. De most nagyon nyomasztó, fullasztó érzésem van. :(
2009. ápr. 6. 23:14
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

a véleményem a megcsalásról?...a legundorítóbb legmocskosabb és legmegalázóbb dolog amit csak tehet egy ember egy kapcsolatban...


nem kívánom senkinek az érzést mikor valaki 100%ig biztos abban hogy megcsalják és mikor rákérdez az ember a "tettesre" még akkor is hazudik...mocskos egy dolog...és ilyenkor tudnék megütni nőt...


szerintem kérdezz rá...ha ismered a barátnődet tudni fogod hogy hazudik e...mindenképp derítsd ki és ha igaz hagyd el a g*cibe mer nem érdemli meg hogy szeresd


24/F

2009. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nincs több esélye, már megbeszéltük. Ő nem bízik bennem, féltékeny mindenkire. Mondtam neki, hogy úgy álljon hozzám mint én hozzá. Ez az utolsó esély. Ha megcsal vége 1 életre, még 1 zsepit sem fog kapni tőlem. Azt mondta, hogy tudja. :S
2009. ápr. 6. 23:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Am. köszönöm a választ!
2009. ápr. 6. 23:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

pfffff mind ezt mondja hogy ez az utolsó esélye ő sose tesz ilyet ő sosem ismétli meg...aztán meg mindíg jönnek vissza 2-3 hét után mer hogy ők még mindíg szerelmesek...na meg a nagy lóf*szt


én azt mondom ne bízz benne aki egyszer félrelép az utána sem lesz szívbajos ugyhogylegyél résen


24/F

2009. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt, és az még a kapcsolat eleje felé volt.. nagyon szeretem, így megpróbáltam benne újra megbízni. De ez most megint előjött. Ha még 1x megcsal, kijön belőllem az állat..
2009. ápr. 6. 23:37
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Hogy próbálnád kiszedni belőle,ha eddig nem mondott semmit erről a dologról?
2009. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Erőltetném, és mondanám neki, hogy most még képes lennék megbocsájtani. Ami persze nem igaz, de tudnom kell.. v nem.. :) elmondom neki, hogy mit érzek, és hogy mondja el, most még megbocsájtom. Becsapom, de ha megcsalt akkor megérdemli.
2009. ápr. 6. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!