Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz, ha egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy 19 éves lány egy 17 éves fiúval jár?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem :D
2011. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz egyáltalán. Ha jól megértitek egymást, és megvan az a plusz a kapcsolatotokban, akkor semmi probléma nincs ezzel. Az a két év szinte semmi. 18/F
2011. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem gáz!

Nem számít az a 2 év korkülönbség. Szerintem tök normális.

Ha jól meg vagytok, megértitek egymást akkor meg semmi gond nincsen. Ha valaki meg emiatt cikiz, azt meg egyenesen le kell tojni!;-)

2011. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Végkép nem gáz!Én 19 voltam,mikor összejöttem a barátnőmmel,ö 26volt,es már 3eve egyutt élünk,es nagyon jol megvagyunk.
2011. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem, nem gáz. De én kicsit elgondolkodnék tényleg arra lenne e szükségem amit ő tud nyújtani nekem ennyi idősen..
2011. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 év korkülönbség semmi sem. Nem korfüggő egyébként sem hogy ki milyen érett. Van aki már 15 évesen érettebb mint más 25 évesen.
2011. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem, egyáltalán nem. A családunk legjobb barátainál például a nő 11 évvel idősebb a férjénél, és van egy gyönyörű szép 8 éves kislányuk is már :D
2011. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia! Nincsen ezzel semmi gond! De... vannak "hagyományok", amik elgondolkodtatók. Házasság...manapság inkább élettársi viszonyok vannak...ez is sok mindent megváltoztatott mára az emberi kapcsolatokban. Szerintem sok múlik azon melyikőtök mennyire érett, hogyan értitek meg egymást....stb... Szerintem alapjában véve nem a kor számít, de emiatt lehetnek problémák...persze az sem törvényszerű... Azt hiszem azért megvan az oka miért a férfiak az idősebbek "átlagosan" egy párkapcsolatban.

Kívánok sok boldogságot és élvezzétek a fiatalságot! :)

Egy 29 éves, 3 kisgyermekes (3év-1év-15hetes) boldog anyuka. :)

2011. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem 13f és volt 15 éves csajom de nem látszott hogy van köztünk 2 év se lelkileg se testileg
2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél idősebb az ember, annál kevésbé számít 2 év korkülönbség. Azért ebben a korban elég ritka, hogy a 17 éves fiú olyan érett legyen, mint egy 19 éves lány. (Bár nem lehetetlen.) Lehet, hogy szerencséd van. De az is lehet, hogy te vagy olyan éretlen, mint a fiú, de akkor is jól ki tudtok jönni egymással.
2011. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!