Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi akarna lenni? Szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akarna lenni? Szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki még tavaly 9. évfolyam elején vett fel msn-re, mert ugyan abba a suliba jött, ahova én! Most a 10. évfolyami gólyabálon ott volt és megkérdeztem tőle, hogy nem-e akar táncolni velem. Ő azt mondta, hogy táncolhatunk! :) Most leszünk 11. esek. Mai napig SOKAT GONDOLOK rá és a ma napig fent van nekem msn-en!! Azt várom azóta is, hogy ő kezdeményezzen, mert én egyszerűen nem merek és tudom, hogy nekem kéne! Retard válaszokat nem szeretnék! Köszönöm!
2011. júl. 30. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit kezdeményezz vazze, ne legyél nyuszi! Mi az, hogy tudod, hogy nem kéne???
2011. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza!! NEKEM KÉNE!! :)
2011. júl. 30. 01:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, sorry :) látszik, hogy késő van :D Am ne legyél már ennyire beszari, mert Ő szerintem nem is sejti, hogy érzel. Mondd el neki nyíltan, hogy mi a helyzet! Vagy megérti, vagy nem.
2011. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félek, hogy vissza utasítana! Egyébként minden lánynál ezt várom el, hogy ők jöjjenek oda hozzám! Ez nyilván azért van, mert attól félek, hogy visszautasítanának!
2011. júl. 30. 01:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Várhatod, a nőknél ez megrögzült dolog, hogy nem kezdeményeznek elvárják, még ha hasonlóan éreznének mint te. Szóval lesheted.
2011. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyi! Tudom ez sablon szöveg, de ha meg sem próbálod, akkor minden veszve van. Légy bátor és ne félj attól, hogy elutasít. Remélem nem így lesz, szurkolok Neked, de ha mégis így alakulna, akkor majd jön egy újabb szerelem. Nem vagy még 40 éves, hogy csak amellett az egy személy mellett kelljen elkötelezned magad, aki a választottad.
2011. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! 17/F! :D
2011. júl. 30. 01:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) 01:44, 01:51 és 01:58-as egyben 16/L :)
2011. júl. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vágd alá ne játsz.
2011. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 30. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!