Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes "elköte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes "elkötelezni" magam? Hogyan változzak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nem mondanám magam csúnyának, sőt egész csinos vagyok, így elég sok fiú próbálkozik a meghódításommal. Én mégsem szeretnék egyikkel sem párkapcsolatot, még ha nagyon bejön is az illető... Egyszerűen csak élvezem, hogy futnak utánam és (tudom, szánalmas...) játszhatok velük. Nagyon szeretnék ezen a "gyerekességen" változtatni... Ez igazából nem tudatos, ez egy érzés... Addig nem nyugszom, amíg a kiszemelt pasi meg nem őrül értem, de aztán nem jövök össze vele.

Most is van egy fiú, aki nagyon tetszik, és ő "állítólag" szeret engem. Tipikus nőcsábásznak ismertem meg, de most mintha nem lenne olyan vészes... Félek, hogy csak kihasználna, így ezúttal sem vállalkozok a kapcsolatra, mégis ez most más... Teljesen olyan, mintha szeretném. Remegve várom, hogy visszaírjon stb. De egyszerűen nem vagyok képes nyitni felé (sem).

Hogyan változhatnék meg? Nem vagyok szívtelen, nem akarok szórakozni senkivel, de egyszerűen "hajt a vérem"... Utálnám magam, ha akárkit is megbántanék. Ezt már egyszerűen nem vagyok képes a koromra és az esetleges éretlenségemre fogni.


2011. aug. 25. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A kis kárörvendő boszorkány felnő és kezdi megtapasztalni, mi az a szerelem.
2011. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség, hogy ezen filózol...16 éves vagy, úgyse marad meg senki hosszú távon max 2-3 év. És egyszer vagy fiatal, miért pazarolnád el egy baromra azt a pár évet? Szerintem ne változz meg, ráérsz még a megkomolyodással:)

21/F

2011. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából elég komoly vagyok, de ez a téma nekem kínos.. =)

Első, a lélegzetem elakadt, amikor a válaszát olvastam...

2011. aug. 25. 01:13
 4/9 anonim ***** válasza:
kínos???. ezt nem igazán értem. miért kéne hogy ez kínos legyen
2011. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Azért kínos, mert elég konzervatív lány vagyok, és nem szeretnék senkit megbántani azzal, hogy csak játszok vele.

2011. aug. 25. 01:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván élvezed az ilyenfajta figyelmet, és ki ne élvezné. A párkapcsolatok idővel más értéket kezdenek felvenni, amikor egyre inkább belépsz a nagybetűs élethez.

Tudsz vele/nála önmagad lenni (úgy hogy nem játszod meg magad, nem takargatod, amit érzel stb.)?

Ha ránézel, látod rajta, hogy őszinte, vagy megjátssza magát, kerüli a komoly helyzeteket?

Beszélgettek? Vagy "játszotok" egymással?

Ha komoly dolgot akarsz tőle vagy ő tőled, akkor legyetek egyedül és beszélgessetek, ismerjétek meg egymást.

A szexuális vonzalom megteremtéséhez ez nem kell.

2011. aug. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Félek, hogy játszik velem, és visszakapom a magamét... Bizonyára túl fogok jutni rajta is, de komolyan mondom, örülnék már egy csalódásnak, hogy felnyissa a tudatalattim szemét. Annyira közömbös vagyok mindenkihez... =/ Csak akarok, és nem szeretnék.
2011. aug. 25. 01:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudod kideríteni. Kell hozzá bátorság, de ha te "komoly" dolgot akarsz, akkor beszélgess vele erről. Ha nem beszélgettek, soha nem fogod megtudni, hogy ő mire gondolt, mik az elképzelései, és nem is lesz belőle komoly dolog. Az én párom a legjobb barátom is egyben, és bármiről tudunk beszélni.
2011. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 éves vagy!

Miért kéne elkötelezned magad?

Nem az a dolgod, hogy komoly párkapcsolatot alakíts ki már most.

Ez az időszak a szárnypróbálgatás ideje, az egy nyári szerelmeké, a hirtelen felindulásból létrejött kapcsolatoké. ÉLJ!

Csinos vagy? Körberajongnak? Élvezd! :)

Majd 20 fölött kezdhetsz komoly kapcsolatban gondolkozni. Addig még van jó pár szép éved! ÉLD! ;)

2011. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!