Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változzak meg? Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Ez így nagyon szánalmas.

Figyelt kérdés
15L vagyok, és kb mindenkibe belezúgok... Annyira gáz, hogy egy kilenc éves barátságból még hatodjára is bele tudok esni az illetőbe, pedig mindent nekem mond el lányokról, barátnőről, stb... Most pl osztálytárs, már ez a második, hogy beleesek, de aztán megfogadtam, hogy soha többet, de megint, mert hozzámszólt kétszer kedvesen... Annyira szánalmas vagyok... Tökre nehéz megállni, hogy ne írjak rá minden este, vagy ne menjek oda, néha tök normális, máskor tök hülyén reagál, és nagyon idegesít, mikor pl jól láthatóan tetszik neki egy csaj, de még most, hogy barátja van is tök jót dumálnak... Tudom, csak barátok, stb, de mégis idegesít, és egyszerűen nem tudok megváltozni... Mit csináljak? Más is van így? Próbálok nem hozzászólni, nem ráírni, stb, de nagon nehéz...:S
2011. szept. 30. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad ,,mindenkibe belezúgsz". A leírásban én egy illetőt látok. Szerelmes vagy ennyi. Ha van barátnője ne foglalkozz vele. Ha nincs beszéld meg vele mit érzel. Fiatal vagy, lényeg h ne ess pánikba ezen.


22N

2011. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban egy nyilván, csak úgy általánosságban mondom, szóval mindenbe beleélem magam idő előtt, és tökre szarul érzem magam most is, hogy úgysem lesz semmi, stb.. Az "előzővel", aki az egyik legjobb barátom volt, megbeszéltem, de ez a mostani olyan gyerekes, hogy kb kiröhögne, elmondaná mindnekinek, stb.. És inkább megszerezni szeretném, mint elijeszteni:S Legalább barátok lehetnénk, de barátként sem tudok hozzászólni, úgy mint máshoz... Nagyon gáz.. Pedig nem is igazán ismerem, semmit nem tudok úgy igazából róla jóformán, csak hogy nagyon édesen nevet, meg iylenek... Fú, nagyon cink vagyok...
2011. szept. 30. 20:09
 3/17 Petack ***** válasza:
75%
válts azonnal iskolát, törölj ki mindent az ILLETŐRÖL, töröld le facebookrol meg mindenhonnan. Ha van róla képed videód azt is. Ne sajnáld magad és ne gondolj rá. Tudom h nehéz lesz. 16/F
2011. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem durva, nem vagyok szerelmes, nem is szerethetném, hiszen nem is ismerem... Sőt, amennyit eddig tudok róla, nem a legjobb.. Viszont akkoris annyira tetszik, hogy az hihetetlen... Kb már azt nehéz megállni, hogy ne viselkedjek úgy, mintha járnánk.. Ha értitek, mire gondlok..
2011. szept. 30. 20:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
majd felnősz...
2011. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nagyon itt lenne már az ideje...:S Oltsatok már le, hogy ez így nagyon gáz, hátha jobban megértem:S
2011. szept. 30. 20:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi az msn-ed? :D :D
2011. okt. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert?:D
2011. okt. 1. 09:37
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 05:15

ejnye-bejnye :D

2011. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak mert gondoltam írhatnék magamról egy két sort, aztán ha belém zúgsz :) hát én nem fogok ellenkezni :)
2011. okt. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!