Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak tényleg ki kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg ki kell jelölni a határokat, és valamilyen szinten fogni kell őket, mert különben baj lesz?

Figyelt kérdés
Én mindig az élni és élni hagyni elvet követem a kapcsolataimban. Nekünk már van egy pici babánk, a párom mégis majdnem a régi életét élheti, a hobbijait megtartotta, egy héten 1-2 esetleg 3 nap nem jön haza munka után hanem csinálja a dolgát, a hétvégén általában egyik nap szinte végig távol van (pl most is). Soha nem szólok bele, hogy mibe öltözik, mit vásárol magának. Akkor se ha az egy több százezres tétel, amire kölcsön kell kérnie (ugyanannyit keresünk mindketten). Teljes szabadsága van én úgy érzem, de most valahogy visszaél ezzel. Tegnap tett valamit (az most mellékes hogy mit), ami nekem már az a kategória, ami szerintem nem fér bele. És az a durva, hogy ahelyett hogy bocsánatot kért volna, még neki áll feljebb! Én meg fortyogok a méregtől. És szerintem én vagyok a hülye, hogy mindig mindent ráhagytam, mert ha kijelöltem volna világosan a határokat, akkor talán nem lenne ilyen tiszteletlen velem. Vélemény?
2011. júl. 30. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért szarhat egyedül is ugye? Vett egy X dolgot és akkor mi van? Vett fel kölcsön a rokonaitól, mert nem teheti meg? Kicsit nyugodj meg. Megértem, hogy van baba de meglehet beszélni a dolgokat. Ha tudni akarsz mindent akkor vegyél egy blikket. Ha anyagilag nullán álltok akkor biztos nem költekezik úgy, meg te is tudsz szólni, hogy mire van szükség, nem? Meg kellene beszélni vele a dolgokat és nem leszedni a fejét.
2011. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

először is a férjnek lett volna megbeszélnivalója, nemde?

ha valaki gyereket nevel, vagyis elégé beleérett egy civilizált társadalomba, akkor talán avassa be az asszonyt a kiadásaiba; ha ezt elmulasztja, akkor jogosan van számonkérve a blama. senki sem írt olyat, hogy le lett szedve a feje. -.-


most miért van amúgy mosolyszünet?

2011. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 napietus ***** válasza:
"Vett fel kölcsön a rokonaitól, mert nem teheti meg? " nem, onnantól, hogy családos ember, nem verheti magát felelslegesen, a családja tudta nélkül adósságba. mit fog így tanulni az a gyerek, most túl a konkrét eseten? hogy nem baj, ha nincs pénzünk valamire, majd kérünk rá kölcsön? szép példa.
2011. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
napietus nem feltétlen van így:S A nők túl hisztiznek mindent és csodálkoznak, hogy a vita van:D A nagybátyám kezeli a kaszát és ő keresi a pénzt, a felesége kér pénzt ha valamit akar venni és képzeld sokkal, de sokkal jobban megy az életük!! Valakinek kezelni tudnia kell. Miből gondolod, hogy adósságba verte magát? Ez vicc akar lenni? Én nem csodálkozom, hogy veszekednek rajta és még a fejem is fognám, hogy min veszekednek.
2011. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és a nagybátyám nem kérdezi meg a feleségét, hogy mit vegyen és nem tíz forintról van szó hanem komoly összegekről miközben két gyereket nevel.
2011. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!