Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a barátom 10 év együttlét után?

Figyelt kérdés
10 éve ismerkedtünk meg, akkor még fiatalos arcú, jóképű fiú volt, utána elment kőművesnek és a nap és a munkakörülmények vagy 30 évet öregítettek az arcán, egyáltalán nem néz ki jól... 1 hónapban egyszer szexelünk, akkor is ő akarja de én már akkor taszítónak érzem, pedig nagyon nagy szerelem volt a mienk... Mitől van ez? Más, új szerelemre vágyom? A szája is büdös most már és a fodrászhoz sem jár, mikrofon feje van a nagy elhanyagolt hajától. Teli van pattanással állandóan azt nyomkodja a combján, seggén stb és hatalmasakat fingik.
2011. júl. 30. 19:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok,ő pedig 25
2011. júl. 30. 19:33
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

" A szája is büdös most már és a fodrászhoz sem jár, mikrofon feje van a nagy elhanyagolt hajától. Teli van pattanással állandóan azt nyomkodja a combján, seggén stb és hatalmasakat fingik "



ISTENEEEEEM SÍROK A RÖHÖGÉSTŐL :D:D:D:D:D:D:D:D


hagyd el, gyere össze mással szerintem mer ez nagyon gáz :D gáz hogy ha kinyitja a száját azthiszed hogy fingott :D hahahaha

2011. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nem "csak" a te hibád.

Én 7 éve vagyok a párommal (én is híztam jó pár kilót mert jól főz?)

De pl nem fingok előtte.

Úgy szokták mondani hogy nekem már nem kell szépnek legyek én már elkeltem..........

Elengedte magát az urad ennyi.

32F

fodrászhoz miért nem küldöd?

2011. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koldus ***** válasza:
100%

"10 éve ismerkedtünk meg, akkor még fiatalos arcú, jóképű fiú volt"


Hát 15 évesen még jó, hogy fiatalos arcú volt xDD

2011. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenki 50 évesnek nézi egyébként. Fodrászhoz már küldtem, de nem akar elmenni, azt mondja utál fodrászhoz járni és hogy jó ez így. Annyira vágynék újra szerelem érzésére és van is egy munkatársa akivel tök jól elvoltam régen, és nagyon tetszett is, ha egymásra néztünk akkor láttam az ő szemében is azt a tüzet. De vele tavaly ősz óta nem találkoztam, mert lett neki egy barátnője és azzal van minden nap... Akkor most én másra vágyom?
2011. júl. 30. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyd el mer ez a csávó gáz. Pár év és a napja jórészét kocsmában tölti.
2011. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na én ott kiakadtam,hogy 10 év után is csak a barátnője vagy.(se házasság se semmi csak a mikrofonfej..blöá)Grat a kapcsolatotokhoz!
2011. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lia99 ***** válasza:
Áháháh Istenem..ezzel tisztába kell leni h 30-40 évesen az a srác aki 18-20 éves korában volt megfog változni.Ha már nem szereted akkor szakits vele.
2011. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egyértelmű h hagyd el a francba:D

ez undorító!! szégyellheti magát az ilyen ember.igénytelen majom.megérdemli h egyedül maradjon!!!!!

2011. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Büdös a szája? Igénytelen? El kell hagyni, az ilyen nem fog megváltozni.
2011. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!