Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy alfahím egy átlagos csajtól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg miután végig ment a fél városon rájött, hogy jobb lenne egy átlagos értelmesebb mint egy pláza fullpaplanagyú csajt összeszedni.
2011. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzuk már, hogy mi azaz alfahím, mert szerintem az ilyen 40 kilós, rózsaszín pólós, nagyarcú emós b.zi gyerekekre ne aggassuk már rá ezt a jelzőt.
2011. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet hogy te átlagosnak nevezed magad, (nem tudom hogy magadról beszélsz-e) de attól még lehetnek sokan akiknek te számítanál bombázónak, nem pedig egy olyan nő akit te tartasz annak. Az ízlése mindenkinek más, érted, akit te alfahímnek hívsz, neki lehet hogy jobban tetszenél akárki másnál, vannak olyan nők akik azért hívják magukat átlagosnak, mert van rajtuk 10-15-20 kiló felesleg, viszont vannak akik utálják ha egy nőn nincs mit fogni, sőt vannak akik egy vékony nővel akkor sem feküdnék le ha fizetnének érte. Ezért mondom, hogy kár ezen gondolkodni, csak annyit tudok mondani, hogy egy kicsit több önbizalmat! Mert akit te alfahímnek gondolsz, lehet hogy jobban tetszenél neki mint akárki más, más részt ha esélyt sem ad az egyik a másiknak, akkor könnyen lehet az is hogy nem csak saját magát fosztja meg akármitől is, hanem a másikat is. Soha nem szabad semmihez negatívan hozzá állni!
2011. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, nem egy olyat olvastam, amikor egy pasi írta hogy nagyon tetszett neki egy ducibb lány, csak a ducibb lány nem tudta magát elfogadni és mindig szomorú volt és azon siránkozott hogy ő mért duci, és a pasi emiatt szakított vele, gondolom te sem őrülnél annak ha a pasid állandóan azzal jönne hogy mért nem izmosabb, vagy mért nem magasabb, stb, közben meg nagyon tetszene neked, és ugye hogy milyen zavaró lenne neked is. Én tudom azt amikor például egy srác olyan félős hogy egyből remegnének a lábai és akadozna a beszéde ha egy neki tetsző csajt leszólítana, könnyű lenne neki azt mondani hogy mért remeg a lábad, amikor én akárkit simán lemerek/lemernék szólítani, szóval én ezt is megértem, mert ahány ember, annyi féle hozzáállás és fölfogás, de van amikor az embernek leginkább a saját érdekében, lenne érdemes picit változtatnia a fölfogásán. Végszónak csak annyit, hogy mindent meg kell beszélni, és mindenki megérdemel egy esélyt, hogy tudja veled éreztetni hogy tetszel neki, az megint más dolog amikor egy csaj fél oda menni egy sráchoz aki tetszik neki, mert első sorban ez a fiú dolga, de amikor valaki kíváncsi rád, és te esélyt sem adsz neki, az valójában tapintatlanságnak minősül, még akkor is ha nem rossz indulatból, hanem önbizalomhiány miatt, és 1-2 hozzászólóval teljesen egyet értek, mindenki ugyan olyan ember, oké senki sem egyforma, de az egész életnek pontosan ez add értelmet, nem az számít hogy kinek nem tetszel, (mert olyan ember úgysem létezik aki mindenkinek tetszik), hanem az hogy kinek igen, és az önbizalom hiányt meg felejtsd el, akkor is ha nehéz.
2011. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszolónak, az hogy ha valakinek határozott jelleme van, meg könnyen föl tud/tudna szedni egy csajt, nevezzük halfahímnek vagy akárminek, csak azért mert neki nem a tipikus modell alkatú nők jönnek, nem kell azt feltételezni, hogy már a fél városon végigment és megunta, a "szép" lányokat, szűz is lehet akárki akárhány évesen attól függetlenül hogy, hogy néz ki, és milyen a személyisége, férfiak közül sem mindenki olyan, hogy az összes nőt le akarná fektetni, akit szépnek gondol.
2011. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Amit írni fogok, erős lesz és nem is fogsz vele egyet érteni:

Lehet, de nem ez a gyakori vagy a természetes.

ÉS aki nem is teszi meg alfahímként, pontosan azért viselkedik úgy ahogy, mert, ha meg nem is teszi, de tetszik neki a gondolat, hogy megtehetné, de nem elítélni akarlak ezzel kedves válaszoló.

Az egy dolog, hogy nem teszi, de az ilyen pasikról az jön le, hogy minden nőt megdönthetnék, ha akarnám. Szóval ennyibe nézi a nőket. Nem a nőiességét építi egy ilyen pasi azzal, ha közeledik, hanem azt mondja el, mennyire nem nézi semmibe azt a nőt. Nem akarunk 120. nő lenni a sorban, bármennyire is szeretnénk beállni a sorba.

2011. aug. 4. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!