Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma ez a menő? ( történet lenn )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ez a menő? ( történet lenn )

Figyelt kérdés

Először is beismerem, hogy vannak kivételek, ezektől előre is bocsánat!

Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek miért menő a mai 16-18évesek korában inkább megpróbálni rámászni, lenyúlni csöppet idősebbek (20-2x) pasiját(főleg ha komolya kapcsoaltban él az illető), mint ,,sajátot,, természetes módok keresni? Nem tartják ezt megalázónak? (esetemben szerencsére a kis ribanc visszautasításba ütközött :D )Miért nem lehet normálisan párt keresni?


21/l


2011. jún. 7. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mai fiatalság többsége unalmában már nem tudja mit csináljon.
2011. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, felénk nem menő/gyakori az ilyesmi... Legalábbis az én ismerősi körömben:)
2011. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor lehet "divat", ha a delikvens, a pasi, hajlamos a viszonzásra. Mindig kettőn áll a vásár.
2011. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak egyetemre járok Pestre, ott sajna gyakran hallok ilyesmit. Az én esetem Pesttől egy 60 km-re történt...
2011. jún. 7. 14:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha egy lány ráhajt egy pasira (függetlenül attól, hogy van-e annak barátnője) az miért nem természetes mód?
2011. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert az ilyenek nem párt keresnek, csak a saját egójukat akarják kicsit megsimizni azzal, hogy ilyesmit csinálnak.

Ők strigulát gyűjtenek, nem kapcsolatot keresnek, mégha egyszer egyszer tovább is maradnak együtt a kiszemelttel.

2011. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Idézem egy nőismerősöm:

"Izgat a trófea."


Bizony, sok nőnek is izgató a már foglalt férfi, mert kihívásnak tekintik, ha el tudják hódítani. Nem életkorfüggő, és egyáltalán nem általános.

2011. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

14:58-as

Tudom, hogy kettőn áll a vásár. És szerencsére a mi kapcsoaltunk elég erősnek bizonyult. Ettől függetlenül nagyon szomorú dolgo ez szerintem. Nem vagyok nagyon idős, de valahogy 5-6évvel ezelőtt sem jutottak ilyesmik eszembe.Ennyit változik a világ?...szörnyű

2011. jún. 7. 15:01
 9/15 A kérdező kommentje:

14:59-es

Azért nem természetes szerintem, mert a pasi már foglalt! Kismillió szingli pasi és ugyanúgy nő szaladgála világon! Elég nagy a választék, miért kell megpróbálni belerondítani egy kapcsolatba?

2011. jún. 7. 15:03
 10/15 anonim ***** válasza:
De miért írod, hogy ez ma menő? Amióta világ a világ, mindig volt olyan aki egy foglalt pasira/nőre hajtott, mert neki ő tetszett nem a szingli.
2011. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!