Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van szükségük a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szükségük a férfiaknak párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, könnyebb, jobb lenne az élet párkapcsolat nélkül, a férfiak együtt el tudnának menni szórakozni, a nők sokszor csak fájdalmat, szenvedést okoznak, rugdossák a férfiakat, sok nő megcsalja, kell ez a férfiaknak? Szükség van egyáltalán nőre ilyen áron?
2011. aug. 1. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
FIgyelj,én rájöttem megvagyok egyedül...különben is minnél jobban akarsz,annál kisebb az esély,h lesz:D
2011. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha van párod, örülj neki, becsüld meg, szeretgesd, gyakran simulj hozzá és ölelgesd!

Ne akard megtudni, milyen egyedül lenni!

Én egyedül vagyok, és rájöttem, "nem jó az embernek egyedül lenni". Ez a Bibliában van, és mindegy, hogy hiszel vagy nem, nagy igazság. Nem véletlenül vagyunk így megalkotva. Ez egy csodálatos dolog szerintem.

Sokszor elgondolkodom rajta, ha nekem kellene megtervezni a nőt és a férfit, én sem tudnám jobbra megalkotni. Ez jó így, nagyon jó!

Hibái mindenkinek vannak, nőknek, férfiaknak egyaránt. Ha egyszer lesz barátnőm, én megfogadtam, elfogadom őt úgy, ahogy van, a hibáival együtt azért, mert szeretni fogom őt nagyon.

2011. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod úgy ahogy van és nagyon fogod szeretni akkor sajnos nagyon ki fognak használni, minden téren...
2011. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lia99 ***** válasza:
hát teh hülyevagy.
2011. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 .Daniel. ***** válasza:
95%
Én megértelek Téged kérdező! Jó dolog az egyedüllét ha ez jobb mint az oldalbordák hisztije :) Viszont még jobb lenne ha megtanulnád mit miért csinálnak a nők és hogyan működnek. Onnan már a Te döntésed hogyan használod ki őket. A férfi szidja a nőt a nő a férfit. Ébredjetek már fel!! Ostobák ... Ne a másikat támadjátok hanem pont azért legyetek a másik nem segítségére mert isten nem ellenségeket teremtett hanem társakat. Csajok: A gyógyegér fiúkkal ne bánjatok rosszul. Srácok: Tiszteljétek a nőket mert csodálatosak. Kérdező Te pedig tedd azt ami úgy érzed boldoggá tesz.
2011. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!