Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem veszi komolyan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi komolyan, ha szakítok?

Figyelt kérdés

Már elegem van páromból és az elviselhetetlen tulajdonságaiból, önzőségéből. Több fájdalmat kapok tőle, mint örömöt. Már nem is tudom mikor voltam utáljára igazán boldog.

Ezeket elmondtam neki és mintha meg se hallaná, beismeri hogy igazam van és megérti. Nem keresett pár napig, majd hívott mintha mi sem történt volna. Azt kérdezte, hogy leniggadtam-e? Hova menjünk ma stb.stb.

Nem érti meg hogy én tényleg szakítani akarok vele, de így nem tudok. Folytathatnánk, ha változtat de így nem fogom vele folytatni. Miért nem vesz komolyan?

Ennyire nem érdekli amit mondok?


2011. aug. 2. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekli,mert nem mondasz igazat.ugyanugy visszamész hozzá.persze hogy ugy csinál mintha nem történt volna semmi,mert te pont ugy teszel...
2011. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélgetni, és mondd el komolyan, érthetően, hogy te azt akarod, hogy vége legyen, és ne keressen többé. Világosan kell elmondani a "vége" szót. Sok pasinak szó szerint kell elmondani a dolgokat...
2011. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első...és akkor mit kellene tennem?
2011. aug. 2. 00:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a telefont és komolyan fog venni, ne írj semi.
2011. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

NE ENGEDD MAGADHOZ VISSZA!!!!

Keress egy másikat :)

jobban jársz... hidd el

2011. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szarik rád. Nem veszed észre?! Küld el a k... a...ba!
2011. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B.angel ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna... Persze nekünk úgy néz ki rendeződik.

Bármennyire is fáj, az első válaszolónak nagyon-nagyon igaza van. Visszamész hozzá, mert szíved mélyén te se akarsz szakítani... Ha annyira akarnál, megoldanád! Nem vennéd fel a telefont, "elvágnád" a kötelékeket magatok között. Ha szakítani akarsz vele, tedd azt! Ha nem, akkor ülj le vele beszélni és mondd el mi a baj! :)

2011. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell a beleegyezése. Egyértelműen közlöd vele, hogy részedről vége, és ha megkeres nem állsz szóba vele.
2011. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!