Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kínoz a volt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínoz a volt barátom?

Figyelt kérdés

3 hónapot voltunk együtt, aztán szakitottunk a veszekedések miatt. eltelt 1,5 hónap egész jol megvoltam már nélküle mikor elkedte magát visszakönyörögni... hát én belementem :S nem kellett sok idö megint belezugtam de ez sem volt hosszabb az elsö probálkozásnál...ja és akkor is mondhatni egy férreértés miatt szakitott velem..de mire megtudtam hogyez volt az igazi ok (és nem az ürügy amit mondott) akkora már késő volt hiába mondtam el...(kb egy hónappal a második szakitásunk után)

az elsö szakitás után is az volt ami most megy (elöször még elviseltem, hisz 1,5 honap után már ujra együtt voltunk ugyebár ezek elég érthető jelek) : nem köszönünk, folyton olyanokat mond (amikor tuti hogy hallom) hogy milyen jo neki egyedül, csajokat ölelget puszilgat (van hogy direkt előttem, de amúgy is...). volt olyan hogy barátnőmet kérdezte meg, hogy miujság velem... letörölt letiltott msnröl, de tudom hogy érdekli hogy mi van velem... nem értem! szerintetek? 15 évesek vagyunk egy suliba járunk... én így nem tudom elfelejteni nem tudok továbblépni amíg ilyen bizonytalanságban vagyok... már több mint két honap telt el...:(


2009. ápr. 8. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas. Mármint nem te, hanem a srác. Egy gerinctelen alak. Ha én szakítok egy lánnyal, akkor ott vége. Nincsenek hülye okok, nincs újbóli összejövetel, hanem vége.


Szerintem imponál a kis önbecsülésének, hogy vágyódsz utána. Nagyot esne az egója, ha elfelejtenéd.


Peched volt. Verd ki a fejedből! Aki ilyent csinál, az nem igazi férfi, csak egy silány utánzat.

2009. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyot esne az egója, ha nem érdekelne téged! És akkro is ugyanolyan hülye tudna lenni, akkor meg azért! Velem is ez volt. Szakított velem a bartáom. Erren gondoltam, ok sz@r, de elfogadom, éretten kezelem a helyzetet, keresek új barátokat, új frizura, nem utálkozom nem zavar, ha mással van. Erre elkezdett velem bunkó lenni, gyeremeteg dolgokat mondogat az új haverjaival és stb... -.-' Szóval ne törődj egy ilyen fiúval...
2009. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát én igyekszem ugy tenni mintha nem érdekelne...nem nézek rá (ami néha elég rosszul jön ki, mert közös a baráti körünk...) Multkor szembe jöttek velem a haverjaim Vele... és nem álltam meg se csak köszöntem h sziasztok. Dehát ebböl is látja hogy nem közömbös, nem?! Bár igy legalább olyan mintha utálnám :) de most akkor nem is szeretett sose??!! (pedig én ugy éreztem.....) :S de most ez mire jó? ha már nem szeret és nem is érdeklem, akkor miért nem foglalja el magát mással?

Multkor kivolt irva hogy küldjenek át egy zenét akinek megvan. Erre átküldte UNOKATESOMNAK hogy Ő küldje át nekem...

Meg én már smároltam azota másik fiuval, meg is tudta... ráirtam hogy visszakérjem az egyik angol könyvem ami nála maradt ő meg mondhatni jol leszidott azzal hogy milyen k*va vagyok. Vagyis nem mondta ki, de érezni lehetett a véleményét...Aztán mondtam neki hogy "mintha te visszafognád magad..." és akkor meg elkezdte bizonygatni hogy hát neki azota bizonyisten nem volt semmi komoly senkivel... mondom jolvan engem nem érdekel :) hát csináljad már lesz*rom...(persze azota ahogy irtam letiltott meg letörölt) legalább megkönnyitette a dolgom, én ugysem tudtam volna...

2009. ápr. 9. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

"elkedte magát visszakönyörögni... "


Ne haragudj, nem is olvastam tovább. Ez már hibás kérdés. Nem kellett volna visszaengedni. (Ugye mennyivel könnyebb lenne?:))


MagicalCritical

2009. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!