Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, h ment működöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, h ment működött a kémia köztetek?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet h van egy srác akivel évek óta jó barátok vagyunk, de pár hónapja mond félreérthetőeket, jobban odafigyel rám mint általában és még inkább ellenzi h kifizessem a részem bármikor olyan helyre megyünk, sokszor csak úgy néz és hasonló egyebek amire arra utal h többet érez irántam..

Külsőleg pedig nem vonz. Igaz, nagyon jól elvagyunk, rengeteget beszélgetünk akár a semmiről is.. viszont fontosnak tartom egy kapcsolatban, hogy meglegyen az a vonzalom is..(gondoljatok most bármit is rólam) nálatok volt már hasonló helyzet..?


2011. aug. 2. 20:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:06


Tudtam, hogy valami megkeseredett nőgyűlölő vagy, nem tévedtem.


KÉrdező: Nekem is volt ilyen barátom anno. Nem tetszett külsőre, mondjuk ronda nem volt. Csak épp nem találtam vonzónak. Ő udvarolt hónapokig, aztán gondoltam miért ne, próba szerencse. Lassan haladtam vele, de sok-sok éves boldog párkapcsolat lett belőle. Pedig részemről sosem volt az a klasszikus lángoló szerelem, nem volt meg a kémia. És mégis. Szóval van ilyen:) Még ha 65%-kal hihetetlennek is tűnik.

2011. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Igen is bele lehet szeretni egy fiúba a belső szépsége miatt. Én is abba szerettem bele! A külső nálam nem számít, ha ápolt az illető, nem lehet gond. Nem mondom, hogy testileg nem vonz, de mikor megismerkedtünk (neten keresztül) nem láttam őt, csak beszélgettünk, mégis beleszerettem. Utána derült ki, hogy jó pasinak tartom. Bár mások ezt megcáfolják, én mégis annak látom, mert szeretem!
2011. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Érdekes, h gyikon minden lánynak a belső számít, a való életben meg senkinek. Menjetek ki néha az utcára is, mert ezek szerint egész nap itt ültök!
2011. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem csak a belso szamit hapikam. A kerdesben kemia szerepel. Ha randa vagy es meg nogyulolo is, nyilvan nem fogsz kelleni senkinek. A kulso es belso is szamit. Akivel nalam nem volt meg a kemia de megis osszejottunk,mint mar mondtam nem volt ronda. Csak nem vonzott ugy. De latom valoban komoly szovegertesi problemaid vannak. Es en pl melobol irok ide ha jut idom, szoval kimegyek az utcara neha. Amikor meg nem, akkor a parom varom hogy jojjon haza munkabol. Mert hogy van.
2011. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A kémia csak duma, valójában az is a külsőt jelenti. Nőgyűlölő nem vagyok, sok lány barátom van, többek között azért, mert a ronda külsőm miatt minden lány csak barátkozni akar velem. A belső pedig egyetlen lánynak se számít, azon egyszerű oknál fogva, h ha külsőre tetszik egy fiú, belsőre is tökéletesnek látjátok, akármilyen tirpák valójában.
2011. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket beszélsz. De te már csak tudhatod pasi létedre. Azt hiszed mert van néhány lány barátod már mindent tudsz a nőkről, meg az érzéseikről. Ha így lenne fejet hajtanék előtted, és nem csak én hanem még sokan mások is. Leegyszerűsítve, általában a külső az ami megfog (vagy nem fog meg), a belső az ami megtart, vagy épp eltaszít, akkor is ha az illető jól néz ki. A kémia csak álmaidban duma. De ezt most nem fogom leírni. Olvass utána. Bár úgy sem fogsz. De nem érdekel:D A saját érzéseimet már csak jobban ismerem mint te, vagy akárki más. Pláne hogy te nem is ismersz. Ahogy azt az x nőt sem akik elutasítottak. Amúgy ha te csúnya vagy saját bevallásod szerint, akkor az általad csúnyának ítélt lányoknál próbálkozol? Ez csak egy mellékes kérdés.
2011. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszi az építő és a kevésbé építő válaszokat x)

Nos nem külsőre megyek, ezt tisztázzuk. Volt már olyan barátom (nem is egy) aki különösebben nem volt szépfiú még is nagyon vonzott. De nem érzek e-fajta vonzódást a fent említett barátom iránt.. és félek ha nem működik elvesztek egy értékes barátot..

2011. aug. 3. 22:07
 18/30 anonim ***** válasza:

21:14 Nem olvastad el figyelmesen, amit írtam. Ha jól néz ki egy srác, akkor ti már belül is tökéletesnek hiszitek, tehát ez az elképzelt belső tartja meg, nem pedig a valódi személyisége.

Próbálkoztam már szép és csúnya lányoknál is, az eredmény ugyanaz. Mi csúnya fiúk beérnénk a csúnya lányokkal, a csúnya lányoknak viszont ugyanúgy nem kellenek csúnya fiúk.

Kérdező, te is a külsőre mész, mint minden lány. Legfeljebb tudat alatt vonz benne vmi, amiről nem tudod megmondani h mi (erre szokták ráfogni h "kisugárzás"), de az is biztos h külső tulajdonság. Ha az illető srácban semmi ilyen nincsen, akkor nem fogsz vele összejönni.

2011. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
De figyelmesen elolvastam amit írtál. Nem képzelek senkihez semmilyen belsőt ami megtartana. Én általában meg szoktam ismerni azokat akikkel kapcsolatom van. A kisugárzás pedig nem elsősorban külső. Az is, de főként kiállás, stílus (beszéd, stb...), illatok (nem parfüm, hanem ferromon), stb... Nem kimondottan szép embereknek is vannak párjaik. Ezt mivel magyarázod, ha mindenki csak a külsőre megy? Egyébként meg ízlések és pofonok. A külsőről még annyit, hogy ismerek olyan tökéletes vonásokkal és testtel bíró pasit, hogy csak na, meg utcán is látni nem egyet, mégsem fog meg bennük semmi. Objektíven nézve szép emberek, de számomra üresnek tűnnek, nem vonzódom hozzájuk. Voltam már szerelmes első találkozásra is, meg jöttem össze valakivel sokadik találkozásra is. Neten is ismerkedtem már, volt olyan aki külsőre tetszett, és amikor megismertem személyesen már nem érdekelt, mert nem volt rám hatással. Pedig ugyanúgy nézett ki. Na akkor mit képzeltem bele? Semmit, hiába volt a mutatós külső. Olyan is volt aki képen nem tetszett, beszélgetni nem volt rossz vele, és amikor találkoztunk éreztem azt amit jó néhány kifejezetten szívdöglesztő külsővel rendelkező pasinál nem. Azt a bizonyos szikrát. Ilyen az élet. Egy ember nem arra való hogy csak nézegetni tudjuk. Más kérdés hogy az ember társat vagy trófeát keres, mert ha az utóbbit akkor tényleg csak a külső számít. De már ne is haragudj, rengeteg olyan pasas van akik csak kirakatbábunak tartják a csajt. Jól néz ki, mutogatom, stb... Nem számít hogy hülye mint a segg, a vitrinbe jó. Szóval nem kéne a nőket lelketlen, felszínes szörnyeknek beállítani. Akad ilyen mindkét nemből éppen elég. De szerintem több, aki nem ilyen. Aki meg olyan hülye hogy csak a külsőre megy, az magára vethet, mert sosem lesz boldog.
2011. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Nem kimondottan szép embereknek is vannak párjaik. Ezt mivel magyarázod, ha mindenki csak a külsőre megy?"

Nem kimondottan szép embereknek talán. Kimondottan csúnya férfiaknak viszont nincs. Egyáltalán nem látni olyan párokat, ahol a fiú egyértelműen csúnyább lenne a lánynál.


"De már ne is haragudj, rengeteg olyan pasas van akik csak kirakatbábunak tartják a csajt. Jól néz ki, mutogatom, stb..."

Pasasból rengeteg van, csajból pedig mindenki ilyen. Az a legfontosabb, h az utcán végigmenve büszkék lehessetek rá, h ilyen jó pasitok van.

A többiről annyit, h képen nem mindenki ugyanúgy néz ki, mint élőben, én is van akinek tetszem képről (100-ból 1 lánynak talán), de élőben senkinek. Az a "szikra" meg szintén a külső eredménye, legfeljebb tudat alatt. Különben mivel magyaráznád, h a csúnya férfiak senkiből nem váltanak ki semmilyen szikrát?

2011. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!