Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom kiverni őt a fejembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totya1777 kérdése:

Nem tudom kiverni őt a fejemből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány(egy évvel fiatalabb) nagyon tetszik. nem ismerem személyesen és már rég beszéltem vele,akkor sem sokat,de valami megtetszett benne.ha ő egy másik fiúra hajt,vagy csak tetszik neki,és mással nem nagyon jönne össze,akkor mit tegyek?? szeretnék vele össze jönni mert helyes lánynak tűnik,vagy legalább jobban megismerni és majd csak lesz valami?de nem akarom,hogy "ha nincs ló,jó a szamár" mondás beigazolódjon,és neki mindig az a fiú lenne az igazi,én meg csak olyan,akinek kisírhatja a szerelmi gondjait... nem tudjátok hogy érhetem én azt el,hogy énbelém legyen szerelmes,és ne abba a valakibe? 16/Fiú
2011. aug. 3. 04:22
 1/6 anonim ***** válasza:
verd ki máshonnan...
2011. aug. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rég beszéltél vele, akkor ideje újra felvenni vele a kapcsolatot. És ne csak neten beszélgessetek, hanem hívd a valahová a szabadba, menjetek fagyizni vagy sétálni vagy mittomén:)) És majd meglátod hogyan alakul majd.

Lehet, hogy élőben nem is tetszene....van ilyen...


A lényeg, hogy hívd el!

2011. aug. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonloan vagyok énis^^

Szerintem is hivd el.

2011. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első hatalmas tanár :D Énis ugyanezt akartam írni de megelőzött. Na majd legközelebb...
2011. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mert a másik srác helyesebb nálad :P és te biztosan egy dagadék chips zabáló kocka vagy
2011. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó

nem nagyon vagyok dagadt,de ha neked a 60kg már túlsúly...amúgy meg nem vagyok kocka,még szemüvegem sincs,a chipset meg persze szeretem :D ki nem? na de én csak annyit mondok,hogy "Mindenki magából indul ki"... a többieknek köszi a normális választ

2011. aug. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!